JÍDELNÍ STŮL BY MĚL BÝT OZDOBOU MÍSTNOSTI

Ať už jíte v kuchyni nebo v jídelně, pokaždé by měl stůl s židlemi představovat důležitý bod celé místnosti. Nešetřete při jeho výběru. Však u něj budete trávit tolik času! Ukážeme vám, jaké dřevo je teď populární a vyvrátíme mýtus o tom, že stůl by měl ladit s kuchyňskou linkou.

jídelní stůl dominantou kuchyně (2)

Jídelní stoly najdete v nepřeberném množství odstínů i provedení. Byť se to může zdát u tak jednoduchého kusu nábytku zvláštní, výrobci si dávají záležet na každém detailu. Proto i vy s výběrem toho správného nespěchejte, dejte si čas na rozmyšlenou a přesně specifikujte, co od stolu očekáváte. Není třeba jeho odstín ladit s celkovým pojetím místnosti, jídelní stůl můžete pojmout jako dominantu prostoru. Aby se tak stalo, vyberte trochu netradičnější kousek. Třeba vyřezávaný se zásuvkou jako ze šumavské chaloupky.

foto_detail_main_zoom_16211_1

Preferujete tmavý lakovaný buk nebo dáte přednost přírodnímu zpracování ve světlém odstínu? Na tom ani tolik nesejde. Trendy je totiž oboje! Jídelní židle by měly ale být zejména pohodlné. Proto si nechte projít hlavou, zda svou jídelnu vybavíte tradičními židlemi s dřevěným opěradlem a polstrovaným sedákem nebo si budete chtít dopřát o něco více pohodlí s celočalouněnými křesly. Zmiňovaná křesla budou ideální volbou do domovů v duchu skandinávského stylu. Přes ně už jen stačí přehodit huňatou deku, na stole zapálit svíčku a idylické rodinné atmosféře nic nechybí.

foto_detail_main_zoom_16286_1

Pokud nemáte tolik času ladit stůl a židle dohromady, jistě vás potěší možnost koupit si oboje rovnou v jednom. Jídelní sety navíc pořídíte za příznivější cenu, než kdybyste kupovali oboje zvlášť. Částka za stůl a šest židlí se pohybuje už okolo šesti tisíc. Navíc i v již zkombinovaném setu máte možnost výběru. Dostupné jsou mimo jiné možnosti stolu, dvou židlí a dvou taburetů. Do designově vyladěné domácnosti o málo členech naprosto bezchybná volba!

foto_detail_main_zoom_17127_1

>>>  PROMOTION <<<
Zdroj fotografií: nabytek-elegance.cz