ORIGINÁLNÍ ŠPERKY Z ČESKÉHO DŘEVA

Máte rádi přírodní materiály? Mnoho z vás jistě ano, a proto vám představíme autorskou tvorbu originálních šperků z českého dřeva. Pod názvem Dřevohra se skrývají jedinečné náhrdelníky a brože, které vás zaujmou nejen svým vzhledem, ale i duchem.

30543-image

Co kus, to originál

Všechny šperky a doplňky tvoří pan Luděk ve své dílně na Zlínsku. S velkým nadšením, precizností a trpělivostí vyrábí jedinečné originály. Náhrdelníky a brože, jejichž hlavní surovinou při výrobě je české tuzemské dřevo. A právě díky vlastnostem dřeva je každý kus opravdovým originálem. Dřevo nikdy nemá přesně stejnou strukturu a vzhled, dokonce ani vyřezané tvary nejsou nikdy zcela totožné.

30541-image

Jak svou tvorbu popisuje sám autor?

,,Hraju si se dřevem a vytvářím šperky nejrůznějších tvarů a barev.  Při své tvorbě pracuji se dřevem původem z našich sadů, luhů a hájů. Snažím se ukázat zajímavost a rozmanitost, barvu a strukturu našich dřevin, protože se svou krásou vyrovnají exotickým a v mnohém je i předčí.”

30540-image

A co bude dál?

Dřevohra je velmi čerstvá dynamicky startující novinka na českém trhu a věříme, že se brzy dočkáme dalších novinek, jedinečných náhrdelníků a broží. Protože doplňky tohoto typu nikdy neomrzí a vždy budou fascinovat. Nejsou totiž zajímavé jen svým vzhledem, avšak i identickou vůní a příjemným omakem. Navíc spojení myšlenky českého výrobku z lokální české suroviny má neuvěřitelně silný potenciál. Těšte se spolu s námi a sledujte novinky se kterými Dřevohra přijde.

Zdroj fotografií: fler.cz/drevohra , mintmarket.cz