SKLENĚNÉ DESIGNOVÉ OBKLADY POZVEDNOU VÁŠ INTERIÉR

Elegantní, luxusní, čisté a minimalistické. Takové umí být sklo. Když ho zapojíte do svého interiéru, budete překvapeni, jak moc dokáže místnosti pozvednout a proměnit. Dnes už se navíc není třeba bát náchylnosti na poškrábání nebo rozbití. Jak to?

sklo jako ideální doplněk interiéru (2)

Sklo jako funkční i trendy materiál

Možná při zařizování interiéru sklo automaticky vyřazujete a máte k tomu své důvody, které dokážete bez otálení vyjmenovat. K nejčastějším patří například možnost snadného rozbití nebo poškrábání. Jenže to už zdaleka není pravda. Sklo ve správné a profesionální úpravě dokáže být velmi odolné vůči případnému poškození. Jedná se o trendy a neobvyklý interiérový materiál, který snadno dokáže pozměnit dojem z celé místnosti. Hodí se do všech interiérů, díky své schopnosti opticky zvětšovat místnost a působit vzdušně ho ocení i majitelé menších bytů. Skleněné obklady dodají místnosti luxusní nádech a přitom se dají pořídit za rozumné peníze. Kvalitní skleněné obklady na míru zpracovává třeba společnost Glastetik, která spojuje evropské designéry s českými sklárnami. Skleněné dlaždice splňují potřebná bezpečnostní kritéria a díky speciálnímu zodolnění disponují stejnou životností jako dlaždice běžné.

sklo jako ideální doplněk interiéru (1)

Univerzální použití napříč místnostmi

Sklo se dá zapojit do všech místností. Typicky patří do koupelny, kde najde také největší uplatnění na sprchových koutech, zástěnách, umyvadlech i samotném koupelnovém nábytku. Zhodnotí se vám i po praktické stránce – vzhledem k minimálnímu množství spár se sklo skvěle udržuje. Využijete ho také v kuchyni, kde si můžete nechat ze skla vytvořit obkladové desky, pracovní desku nebo kuchyňská dvířka se skleněnou výplní. Své kouzlo má sklo i v rámci ložnice a obýváku ve formě stěn. Díky vysokému množství povrchových úprav ho snadno sladíte se zbytkem nábytku. Výsledkem vám bude moderní a provzdušněný interiér.

sklo jako ideální doplněk interiéru (4)

» PROMOTION «
Zdroj fotografií: glastetik.cz