SKVOST VRACÍ NA SCÉNU OPRAVDOVOU DÁMU

V době, kdy vše nové se stává obratem zastaralé, záleží na hodnotách jakými jsou originalita, tradice a pocit jedinečnosti více, než kdy jindy. Vzniká tak nadčasový skvost, s nedocenitelnou hodnotou.

skvost brože (1)

Nový život pro brož

Lucie Šimončič pochází z generačně bohaté, umělecké rodiny, kde již od dětství přicházela do úzkého kontaktu s uměním. A výběr to byl vskutku pestrý; od šperků, malířství, designu až po filmovou tvorbu. Mix toho všeho jí ovlivnil natolik významně, že i ona sama se rozhodla, pro vlastní uměleckou dráhu. V roce 2012 vytvořila pod svou značkou SKVOST první unikátní brož, čímž nevratně změnila pohled na tento šperk a opět mu vdechla nový život. Znovu se stal nepostradatelným doplňkem každé dámy, které dodává jedinečnost, osobitý šarm a styl. Lucie pro svou tvorbu používá korálky Miyuki, které jsou typické pro svou lehkost, proto není brož mohutným kusem šperku, který si nemůžete připnout na svou oblíbenou hedvábnou šálu. Dále pracuje s populárními krystaly Swarovski a perlami. Společně pak tvoří dokonalé rosety z desítek korálků.

skvost brože (3)

Brož jako pouto ke starým časům

Značka SKVOST nás vrací zpět do kouzelných let, kdy ženy byly opravdové dámy a dávaly to směle najevo každým svým pohybem těla. Do dob, kdy se Coco Chanel procházela po hotelu Ritz a hrdě udávala módě nový směr. Nové pojetí se spoustou odkazu na to, co náš svět utvářelo. Takové jsou i kolekce broží od Lucie, kde si každá žena vybere nejen podle svého módního vkusu. Můžete se nechat inspirovat, smyslně zlatou Glow a nebo Vás může šperk z kolekce Belle doprovázet v nejdůležitější den každé ženy, kdy je vždy potřeba něco modrého, starého a nového. Lucie svými kolekcemi dokáže oslovit a zákaznice přirozeně navést, který z jejich šperků by padl dané dotyčné.

skvost brože (2)

Kristýna Lukášová
Zdroj fotografií: skvost.co