LUSH UVEDL MAKEUPY, NENÍ VŠAK JISTÉ, ZDA ZŮSTANOU

Známá značka čerstvé kosmetiky Lush uvedla na trh nové makeupy. Počtem odstínů všechny naprosto odzbrojila. K dostání jsou ale zatím pouze na e-shopu. O tom, zda půjdou i do kamenných prodejen, rozhodnou zákazníci.

lush make up.jpg

 

Nebyl by to Lush, kdyby přišel na trh s pěti lahvičkami makeupu. Bere to i tentokrát trochu punkově a místo pěti odstínů jich má rovnou čtyřicet. Místo lahviček představuje tuhou strukturu. Mimo jiné i proto, že se stále snaží zvětšovat obsah svého sortimentu, který funguje bezobalově.

Tuhý veganský makeup

To musela být výzva! Na konci června 2018 uvedl Lush v rámci svého projektu #LushLabs zbrusu novou kolekci makeupu, který je možno libovolně vrstvit, neměl by být vůbec cítit na pleti a vybrat si můžete ze třech podtónů (teplý, studený a neutrální). Makup obsahuje kromě kokosového oleje, který by měl zabránit vysušování pleti, také olej z jader ořechu, peruánský jojobový olej nebo  růžový vosk.

Naked_foundations-14

Kolik stojí, kde se koupí a kdy zmizí?

Tuhý makeup s názvem Slap Stick je k dispozici pouze online a to do konce července. Za 30 gramů produktu zaplatíte 595 korun a to ještě s vědomím, že jde o 100 % veganský produkt, při jehož výrobě nedošlo k žádnému testování na zvířatech. Po měsíci prodeje bude z trhu stažen a na základě ohlasu zákazníků společnost zváží, zda ho zařadí do své stálé nabídky včetně kamenných obchodů.

Ptáte se, jestli se povedl? Ani my nevíme, ale pravděpodobně to všichni zjistíme během následujících měsíců…

founation_swatches_2

Zdroj fotografií: Lush