5 TIPŮ, CO NEZAPOMENOUT PŘIHODIT DO KOSMETICKÉ TAŠTIČKY NA DOVOLENOU

Váhové limity a také stále platná nemožnost vzít si na palubu letadla produkty o objemu větším než 100 ml ženám často umí zkomplikovat balení kosmetiky na dovolenou. Připravili jsme pět produktů z běžné denní letní péče, které s vámi mohou na palubu letadla a nečeká vás žádné nepříjemné přelévání. A všechny důležité produkty budete mít stále u sebe.

Tuhý pleťový olej

Hydratace pleti je nesmírně důležitá. S tuhým pleťovým olejem s názvem Light Touch se o obličej můžete postarat kdekoli. Malý oválek totiž pohodlně strčíte do příručního zavazadla a nezatěžuje ho žádný skleněný obal. Obsahuje mořské řasy, spirulinu a jojobový olej. Stačí ho jemně vmasírovat do pleti a podklad je hotový!
LUSH | 20 g za 395 korun

Balzám na rty s SPF

Na ochranu rtů na pláži často zapomínáme na úkor celého těla. Pořiďte si na léto balzám, který v sobě má obsažené SPF, ať si můžete být jistí, že vaše rty budou nejen hydratované, ale také ochráněné.
L’OCCITANE | 12 ml za 285 korun

Čistící ubrousky

Rychlé čištění pleti v kempu? Osvěžení v letadle? Nebo se prostě lahvičky s odličovačem už nevejdou? Skvělou službu vykonají přírodní čistící ubrousky na pleť. Tyto od značky Tea Tree pleť navíc zbaví přebytečné mazu a tonizují.
TEA TREE | 2 x 25 ks za 55 korun

Tuhý deodorant

Lush ho zase dokázal zbavit obalu. Úplně. Deodorant Aromaco z nové kolekce vás zbaví nepříjemného zápachu potu a díky obsaženým antibakteriálním složkám a esenciálním olejům si můžete být jistí, že se budete cítit suší a svěží.
LUSH | 100 g za 225 korun

Přírodní kartáček na zuby

Kořínek odříznutý ze stromu Salvadory perské postačí k čištění vašich zubů sám o sobě. Nepotřebuje už žádnou pastu! Tato rostlina obsahuje 19 různých aktivních látek, které mají pozitivní vliv na lidskou ústní dutinu. Stačí jemně okousat a použitý kousek následně odříznout. Yoni kartáček můžete mít kdykoli po ruce a dodržovat tak ještě důsledněji ústní hygienu.
YONI | cca 14 cm za 89 korun

Zdroj fotografií: yoni.cz, cz.lush.com, notino.cz, cz.loccitane.com

Leave a Reply