AMERICKÝ KIEHL’S SE ZAMILOVAL DO PRAHY – VĚNOVAL JÍ LIMITOVANOU EDICI OBALŮ

Americká kosmetická značka Kiehl’s, proslulá zejména svým hydratačním krémem a nočním recovery sérem na pleť, uvedla v létě 2019 kolekci pod názvem Kiehl’s Love Prague. Čtyři své bestsellerové produkty přebalila do jedinečného světle modrého designu, který vzdává hold nejen našemu hlavnímu městu, ale i celé zemi.

Modré obaly kosmetických produktů na pleť Kiehl's Love Prague

Přiblížení k Čechům

Americký Kiehl’s změnu obalů neudělal poprvé. Již v minulosti proběhly například limitované kolekce pro Itálii či Velkou Británii. Zatímco Británie byla na první pohled aktuální Praze podobná, Itálie si získala přebal v zeleném odstínu podobném tomu na státní vlajce. Zajímavé je, že dříve se jednalo o celé státy, v případě České republiky použil Kiehl’s pouze Prague. Možná proto, že jako země stále nemáme zkrácený zažitý mezinárodní výraz. Jedním z nabízených je například Czechia, která se ale s moc oslavnými názory nesetkává. Takže Praha je Praha.

Přebalu dominuje světle modrá barva s motivy typickými pro hlavní město – například ikonickou tramvají, ale i motivy vázajícími se k celé naší kultuře – pivo či vlajka a velký státní znak. Na obalu najdeme i památky – Staroměstský orloj a Karlův most.

A co se skrývá pod lákavým obalem?

Zklidňující tonikum

Největší lahvička v sobě ukrývá jemně čistící a zklidňující tonikum s přídavkem měsíčku lékařského. Jeho okvětní lístky jsou dle slov značky Kiehl’s vkládány do každého produktu ručně podle staré lékárenské tradice. Takový postup zajišťuje maximální účinnost produktu.
CO NA NĚJ ŘÍKÁME? Tonik příjemně voní a po nanesení se pleť zdá zklidněná. Má se používat ráno a večer, ale pro osvěžení během horkého letního dne, kdy vynecháte makeup, poslouží perfektně i během dne.

Ultra Facial Cream

Hydratační krém slibuje dostatečnou výživu pro vaši pokožku po dobu 24 hodin. Používat se může jako denní i noční krém – ideální na cesty mimo domov, kdy nechcete balit příliš produktů i pro kosmetické minimalistky. Hlavní ingrediencí je výtažek z oliv – tolik typický pro Kiehl’s.
CO NA NĚJ ŘÍKÁME? Je lehký, lehce voní a krásně se roztírá. Navíc rychle zasychá – ideální kombinace!

Midnight Recovery Concentrate

Jen jedna noc. Jen pár kapek.“ Nezní to lákavě? Sérum pro omlazení stačí nanést ve dvou až třech kapkách a nechat přes noc působit. Slibuje okamžité viditelné omlazení a svěží pocit po ránu. Potěší vás příjemná levandulová vůně a ranní odpočinutá pleť.
CO NA NĚJ ŘÍKÁME? Moc nás baví jeho dokonalá vůně, praktické kapátko, konzistence a fakt, že tři kapky opravdu bohatě postačí na celý obličej. Další dvě jsme přidávali na dekolt. Nezapomínejte na něj, ať vypadá stejně skvěle jako váš obličej.

Oční avokádový krém

Maličký kalíšek a v něm tolik skvělých ingrediencí pro tolik citlivou (a někdy opomíjenou) oblast očí. Slouží k doplnění vaší každodenní péče o pleť. Stačí malé množství vklepat do očního okolí a uložit se ke spánku s pocitem, že víc už jste pro sebe udělat nemohli.
CO NA NĚJ ŘÍKÁME? Protože netrpíme na suchou pokožku okolo očí, stačí nám množství o velikosti několika zrnek cukru na každé oko. Líbí se nám jeho vůně i světle zelený odstín.

Za možnost vyzkoušet produkty děkujeme zastoupení Kiehl’s pro ČR.
Zdroj fotografií: kiehls.cz

Leave a Reply