DOPŘEJTE SI PRODLOUŽENÝ VÍKEND PLNÝ RELAXU

Začíná jaro, nebo ještě setrvává zima? Ať tak, či tak, naše tělo pomalu ale jistě hlásí SOS, nedostatek energie. Dopřejte svému tělu, co si zaslouží. Stačí vám k tomu třeba jen prodloužený víkend. Nemusíte ani za hranice Česka. Máme pro vás několik tipů, kam na takový víkend vyrazit a dopřát si trochu toho relaxu a wellness.

Moravský wellness v hotelu Amande

Jste vinař, gurmán, rodina s dětmi, milovník wellnessu, žena toužící po odpočinku a nebo romantik? Pokud ano, tak rozhodně neváhejte a navštivte tento moravský hotel blízko Pálavské oblasti a nechte se unést do atmosféry plné krásného prostředí, moderního i venkovského designu, dobrého jídla, skvělého českého vína a samozřejmě také piva. Okouzlující příroda v okolí hotelu a nebo příjemné prostředí při relaxačních procedurách, to vše tady najdete. A nejen to! Hotel Amande má pro své návštěvníky připravené balíčky služeb a pobyty právě podle toho, co vás baví a co máte rádi. Není tedy třeba si lámat hlavu s tím, jak celý víkend zorganizovat. A to je ten pravý odpočinek. Nemyslet a užívat si. Co myslíte?

V srdci horského města, hotel Jelínek

Máte rádi horské oblasti, přírodu, čerstvý vzduch a zároveň atmosféru turisticky naladěného městečka? Pokud ano, máme pro vás zaručený tip, kam zajet na víkend. Hotel Jelínek, malebný hotel v samotném srdci oblíbeného horského města Špindlerův mlýn, vám nabídne nejen příjemné prostředí hotelu a okolí, ale také skvělé wellness procedury pro odpočinek a relax a v neposlední řadě také skvělý gastronomický zážitek. V restauraci Trautemberk potěší vaše chuťové buňky pokrmy připravené z čerstvých surovin místních farmářů a prodejců. Odpoledne pak můžete strávit v sauně, infrasauně, vířivce či příjemnou masáží. Pokud máte rádi aktivnější odpočinek, okolí Špindlerova mlýna přímo vyzývá k turismu a různým sportovním aktivitám.

Slovácký hotel Skanzen pro milovníky přírody

Hotel Skanzen spolu s Archeoskanzenem, Teráriem, Centrem slováckých tradic a Botanickým biotopem s podvodním tunelem Živá voda patří mezi hojně vyhledávaná místa ve Slováckém regionu. A není se čemu divit! Všudypřítomná nádherná příroda, pocity ze silných tradic a zvyků, různorodé možnosti zájmových, sportovních i relaxačních aktivit jsou velkým lákadlem. Ať už v páru, s rodinou a nebo jen tak s přáteli, si zajisté přijdete na své. V samotném hotelu vám nabídnou nejen příjemné prostředí ubytování a skvostný design skanzenu, kde dominují prvky dřeva a přírodních materiálů. Pokud máte rádi víno a dobré jídlo, jejich restaurace vás nadchne. Po dobrém jídle a degustaci vína či pálenky se můžete vydat na Vinnou stezku. O co jde? Slivotéka, Muzeum vinařství, Lihovar s pálenicí , Kavárna s vinotékou a Sušárna ovoce. Zkrátka chvíle plné zážitků, poznání a odpočinku.

Zdroje fotografií: hotelskanzen.cz , jelinek-spindl.cz , amandehotel.cz