HIT WATERDROP PŘIŠEL DO ČESKÉ REPUBLIKY – O CO VLASTNĚ JDE?

Značka Waterdrop přišla do České republiky a ke konci června 2018 spustila e-shop. Co vlastně ty malé barevné kapsle znamenají, jak chutnají a jak se používají? A proč vůbec vznikly?

waterdrop.png

Watedrop jsou mikrodrinky uložené v malých kapslích, které nevyžadují nic jiného, než je hodit do vody. Ocení je všichni ti, které už nebaví pít pouze voda, ale zároveň nechtějí své tělo zatěžovat přeslazenými limonádami. Mikrodrink v sobě spojuje kvalitní ingredience včetně důležitých vitamínů. Nejedná se tedy pouze o kompaktně zabalené ochucovadlo vody, ale také o nápoj nabitý prospěšnými látkami. 

Naším posláním je pomoci vám žít zdravějším životním stylem zatímco budete pít více vody a méně všeho toho, co vašemu tělo neprospívá,” to prosazuje původem německá společnost Waterdrop.

Ta 22. června 2018 spustila svůj e-shop také na území České republiky a nabízí v něm téměř kompletní sortiment pěti příchutí ze šesti a také skleněnou lahev v minimalistickém a moderním designu.

V sortimentu najdete příchutě efektně rozlišené nejen složením, ale i barvou obalu a názvem, který vám napoví, co od chuti a složení daného mikrodrinku očekávat. Jaké to jsou? RELAX, FOCUS, BOOST, YOUTH, DEFENCE a GLOW (není v ČR k dostání).

RELAX – ibišek, acerola a aronie

Vínový Waterdrop v sobě spojuje neobvyklé chuti ibišku, aronie a aceroly. Kromě obrany vašeho těla před oxidačním stresem, obsahuje také vitamíny C, B1 a B7 a společnost uvádí, že by měl podporovat psychickou rovnováhu.

FOCUS – limetka, zelená káva a baobab

Focus vás dostane do fyzické i psychické kondice mimo jiné díky obsažené limetce, která osvěží, céčku, vitamínu B1 a B5. Ještě k tomu podpoří i nervový systém.

BOOST – černý rybíz, bez a acai

Spojení jemného bezu s ostrým černým rybízem a acai nabízí drink BOOST. Jak název napovídá, bude dobře působit při únavě, napomůže vás nabudit. najdete v něm vitamíny B6, B12 a C a můžete očekávat pozitivní vliv na funkci metabolismu.

YOUTH – broskev, zázvor a ženšen

Propojení ostrého zázvoru se skladkou broskví a ženšenem by vás podle názvu mikrodrinku YOUTH mělo jednoznačně omladit. O deset let asi neomládnete, minimálně na pokožku vlasy a nehty by ale tato příchuť mohla zapůsobit skvěle. Mimo jiné v ní najdete i B3, B7 a obligátní vitamín C.

DEFENCE – brusinka, moringa a šípek

Spojení třech zajímavých přísad v červené barvě podpoří váš zrak i imunitní systém. Cenné vitamíny C, B2 a B7 dodají energii i do dnů, kdy se cítíte úplně vyčerpaní.

Zdroj fotek: waterdrop.com

Leave a Reply