INSTAGRAMOVÉ ÚČTY, KTERÉ BYSTE MĚLI ZAČÍT SLEDOVAT

Stává se vám, že vás občas některý influencer začne nudit a prostě jeho sledování ukončíte? Nám rozhodně ano. Proto jsme tu s pár českými i zahraničními tipy, které doplní váš instagramový feed po digitální očistě.

Veronika Tazlerová

Pokud patříte mezi kavárenské povaleče, kteří si potrpí na dobrou kávu, baví je cestování a v neposlední řadě móda, je tento profil tím pravým pro právě pro vás. „Na světe je ošklivých věcí spousta. Já vám chci ukázat ty hezké. Radujte se z maličkostí. Pijte dobrý kafe. Bavte se módou. Procestujte svět! Je třeba ještě něco dodávat? Snad jenom to, že Veronika je autorkou blogu Stylish Coffee, vytvořila mapu kaváren a na podzim roku 2018 vydala knihu Prague Coffee Guide.

Ivana Konečná Stanclová

Blogerka, vizážistka, kadeřnice, milovnice květin, barev a krásných věcí na tomto světě. Pokud milujete barvy a hlavně se je nebojíte nosit, profil téhle slovenské krásky byste měli znát. Najdete tam nespočet tipů na (barevné) outfity, které jsou vždy dotažené do posledního detailu a hlavně, mají šmrnc!

Karolína Holubová

Fotografka s citem pro módu a detail. Ve svých podcastech, které nahrává společně s Dominikem Roubínem, mluví o módě a stylu. Píše pro Harper’s BAZAAR a mluví o všem, co je tak trochu tabu.

Klára Pokorná

Klárky instagram je rájem pro všechny milovníky jógy. I pro ty, co józe na chuť teprve přichází. Její feed je plný nádherných fotek z cest, no a samozřejmě také jógy.

PS: Klárka má i svůj YouTube kanál, kam přidává cvičební videa, která zvládne opravdu každý. Takže směle do toho!

Lucie Kratochvílová

Lucka je marketérka, cestovatelka, kavárenská povalečka, požitkářka, melancholička a blogerka. „Miluju módu a sním o českých ulicích plných stylových, sebevědomých a odvážných žen. Sama chci takovou být. I proto píšu tenhle blog. O inspiraci, radosti, krásnu. O všech těch malých věcech, které dělají štěstí.

View this post on Instagram

Back to #sweaterweather 🖤 @nilastore_official

A post shared by LUCIE KRATOCHVÍLOVÁ (@luciekratochvilova_cz) on

Dewii

Instagram plný ekologie, zero waste, veganských receptů a trochu jiného pohledu na svět. Dewii je úspěšná blogerka, youtuberka, výživová a fitness koučka a v neposlední řadě autorka dvou knih, které rozhodně stojí za přečtení!

View this post on Instagram

[🇨🇿/🇬🇧] Už se vám někdy stalo, že jste se vrátili z festivalu a měli depku, že je po? Mně jo 🙋🏻‍♀️ Naposledy teď v neděli 🙊 Můj úplně první Let It Roll sice už asi nic nepřekoná, páč tenkrát to bylo pro mě poprvé, co jsem přičichla k dnb scéně a zároveň jsem byla čerstvě rozešlá z nešťastnýho vztahu, během kterýho jsem nikam moc nechodila, takže jsem měla po dlouhý době pocit, že ŽIJU! 🙌🏻 Užila jsem si tam mega party, poznala nový kámoše a totálně propadla drumům. Letošní ročník ale tomu mému prvnímu silně šlape na paty. Nejenže hudebně to byla naprostá paráda, ale zároveň jsem se dostala na stage i do backstage, kam jsem se sice shodou okolností podívala už na tom prvním LIRu, ale až letos jsem to mohla dostatečně ocenit. A taky že ocenila – prý jsem se v backstage usmívala jak měsíček na hnoji a nechtěla nikam jít, páč “tady jsou všichni!” 🤣 #fangirling Velký díky @letitrollfestival za prošlapaný boty a nejlepší vzpomínky 🙏🏻 – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Has it ever happened to you that when you came home after a festival you also got depressed that it's over? To me it did this past Sunday 🙊 Of course nothing would ever outdo my first time at Let It Roll festival, because it was the first time I experienced the dnb scene and I was just out of a crazy relationship during which I didn't go anywhere. So after a long time I had a feeling that I'm alive! 🙌🏻 I enjoyed a great party, met a lot of new friends and totally fell in love with drumnbass. This year was really close to the first one for me though. Not just that musically it was just incredible, but I also managed to get to the backstage, where I was also during the first year by accident, but it was only this year I had a chance to appreciate it fully. And boy I did – they say I smiled like crazy the whole time and didn't want to leave because "everyone is here!" 🤣 #fangirling Big thanks to @letitrollfestival for the best memories 🙏🏻 #dewiiveg #letitroll #letitroll2019 #lir

A post shared by Dewii (@dewii.veg) on

estherjunelife

Čím jiným zakončit tento článek, než francouzskou elegancí. Margaux je zakladatelka a majitelka úspěšné značky Stella&Suzie. Její profil tvoří jedna velká fashion inspirace, takže až zase nebudete vědět, co si ráno obléct, už víte, kde hledat inspiraci.

Tereza Bartoňová
Advertisements

Napsat komentář