KNIHY, KTERÉ CHCETE MÍT DOMA

Jsou knihy, které si koupíme čistou náhodou. Knihy, jejichž koupi dlouho plánujeme a přemýšlíme o ní. Pointa vám ukáže, že teď jsou i knihy, které si prostě chcete koupit dřív, než jsou. Ptáte se, jestli jsme se nepřepsali?

white ceramic teacup with saucer near two books above gray floral textile

No nepřepsali. Pointa.cz představuje moderní koncept, který sdružuje začínající autory s kolegy, kteří jim pomohou vydat svou knihu. Zaštiťuje celý proces přípravy knihy a když se podaří najít všechny důležité kolegy, kniha může jít do předprodeje. V tom okamžiku to začíná být na nás, na čtenářích. Protože jen tehdy, když se vybere dostatek peněz na to, aby se zaplatil tisk, kniha vznikne. 

Vy už moc dobře víte, že věříme českým módním a designovým tvůrcům. Věříme totiž tvůrcům obecně. I těm, kteří nekouzlí s látkou a nití, ale s papírem a písmenky. Proto podporujeme projekt Pointy a nově vznikajících knih. Proto pro nás bylo důležité, ho s vámi sdílet. Ukázat vám, jaké zajímavé knihy vznikají i mimo velké ediční plány známých nakladatelství.

Letuška z economy aneb co na Instagramu neuvidíte

První takovou knihou je Letuška z economy. Kniha Petry Jirglové, která v ní vtipně a trefně vypráví své zážitky ohledně práce letušky. Předprodej je zatím velmi úspěšný, stále ale chybí téměř třicet tisíc. Pokud se vše podaří, kniha vyjde na začátku června 2019. Letuška z economy je jednoduše knihou, kterou chcete mít na začátku léta doma. Protože co lepšího si přečíst přes tmavá skla slunečních brýlí při válení se na lehátku a pití koktejlů?

Chcete ji?

letuška z economy pointa předprodej

O nebi a zemi, aneb meteorologické pohádky

Knížka pohádek Elišky Andělové není úplně lifestyle pro nás, ale spíše pro naše děti. A protože na maminky nezapomínáme, musíme se o tomto titulu zmínit. Hlavní, co nás přimělo věřit tomu, že tahle kniha za to bude stát, jsou kromě nevšedního zpracování tématu meteorologie také ilustrace. O nebi a zemi, aneb meteorologické pohádky je kniha, kterou chcete mít doma pro (své) děti. Vyjde 3. června 2019, tedy pokud se na ni vybere dost peněz. Tak nečekejte a jděte do toho rovnou.

Máte zájem?

o nebi o zemi aneb meteorologické pohádky

To není všechno. Na Pointě běží předprodejů mnohem víc. Prohlédněte si je všechny!