5 BEAUTY NOVINEK PODZIMU

V redakci Design Avenue jsme vybrali pět nových beauty produktů z řady péče o pleť, tělo i dekorativky, o které se s vámi prostě musíme podělit. Tyhle novinky nutně potřebujete na své kosmetické poličce.

beauty novinky 2018.jpg

Pleťové masky Yves Rocher

Yves Rocher představuje dvě nové pleťové masky ve 30ml tubičkách. Modrá navrací pleti energii, obnovuje a hydratuje, zelená zbavuje pleť nečistot a zmatňuje jí. Překvapí vás hlavně velmi příjemná decentní vůně a rychlé absorbování do pleti. Obě masky stačí nechat působit okolo 5 až 10 minut a přebytek pak jen setřít vatovým tamponem. Jedna maska vyjde na 99 korun. Koupíte je i tady.

beauty novinky podzim 2018 lip smacker catrice yves rocher nyx (4)

Dekorativní řada L’oréal x Isabel Marant

Chystaná spolupráce francouzské návrhářky Isabel Marant a L’oréal Paris je v dohlednu. Kromě očních stínů, řasenky a tvářenky bude kolekce stát zejména na sedmi různých odstínech rtěnky. S velkou pravděpodobností se však do České republiky nedostanou všechny. Podle předchozí spolupráce L’oréal Paris se značkou Balmain se dá očekávat, že rtěnka vyjde zhruba na 250 korun.

beauty novinky podzim 2018 lip smacker catrice yves rocher nyx (2)

Lip Smacker

Řada nových Lip Smackerů Kiss Therapy je k dostání v Sephoře. Potěší vás osvěžující grapefruit, sladká jahoda, specifické superfruit nebo svěží eukalyptus s mátou. Seženete je za 100 korun.

beauty novinky podzim 2018 lip smacker catrice yves rocher nyx (5)

Catrice #peeloff glam slupovací laky na nehty

Konečně slupovací laky na nehty z drogerie, které opravdu fungují. Čtyři různé odstíny, pokaždé stejně příjemná aplikace a hlavně slupování. Lak stačí jen odchlípnout na jednom z konců a pak už jen pomalu táhnout. Skvělá verze laku na cesty, kdy s sebou nemáte odlakovač. S laky #peeloff glam přišla značka Catrice a jeden vyjde na 99 korun.

beauty novinky podzim 2018 lip smacker catrice yves rocher nyx (1)

Slip Tease Full Color Lak na rty NYX

Nové laky na rty od NYX slibují maximální intenzitu lesku. Vybírat můžete mezi 24 vysoce pigmentovanými odstíny včetně tělových, ale i zářivě červených a růžových tónů. Laky navíc voní po mixu vanilky a mentolu. Jeden přijde na 209 korun.

beauty novinky podzim 2018 lip smacker catrice yves rocher nyx (3)

Zdroj fotografií: Nyxcosmetics.cz , Sephora.cz , Catrice.eu , Yverrocher.cz , Elle.com