JAKÁ NOVÁ VŮNĚ NADCHNE VÁS?

Nové roční období si přímo říká o novou vůni. Odložte těžké parfémy z podzimu a zimy a vystřídejte je za lehčí, svěží vůně, které vás jako mávnutím kouzelného proutku vezmou k moři, do hor a do rozkvetlých květinových zahrad.


Escada Miami Blossom

Dámská toaletní voda Escada Miami Blossom nadchne milovnice ovocných vůní. Snoubí se v ní totiž oblíbené ovoce jako vodní meloun, ananas, mandarinka a borůvka společně s pižmem a santalovým dřevem. Do vašeho života přinese alespoň představy o lenošení na miamských plážích. Hodit se každopádně bude na jakýkoli váš jarní a letní program, ať už se chystáte do Beverly Hills, nebo do Krkonoš.


Lacoste Pour Femme Elixir

Parfémová voda Lacoste Pour Femme Elixir vás nechá se na okamžik zasnít o rozlehlých zahradách plných právě rozkvetlých květin. Voní po pačuli, cedru, vanilce a jasmínu. Cítit z ní můžete také mandarinku a ambru. Štíhlý, temně vínový flakónek se zlatými detaily bude navíc elegantní ozdobou kosmetické poličky.


Roberto Cavalli Florence Amber

Roberto Cavalli Florence Amber ve zlatavém flakónu z broušeného skla trochu připomíná luxusní whiskey. Nebojte ale, pouze svým vzhledem, nikoli vůní. Jde o květinovou vůni inspirovanou italskou Florencií a flakón odkazuje na tradiční tamní sklářství. Parfémová voda v sobě spojuje tóny kdoule, citronu, gardénie, kašmírového dřeva, mandarinky a medu. Vůni vzhledem k jejím hřejivým složkám doporučujeme spíše na chladnější večery než rozpálená odpoledne u vody.


Calvin Klein Summer

Hravá a mladistvá od prvního pohledu – novinka Calvin Klein One Summer vás přenese k vodě a do přírody. Díky svému unisex zaměření může dělat radost ženám stejně jako mužům a pokud budete chtít ušetřit váhu kufru, stačí na dovolenou sbalit jednu vůni dohromady. Tahle bude tou pravou. Charakteristická je svou jednoduchostí propojení vodní tónů, s matcha čajem a naplaveným dřevem.

Všechny vůně zakoupíte na elnino.cz.
» PROMOTION «