LESKY NA RTY, KTERÉ SI OBLÍBÍTE

Jak to víme? No, protože mají skvělé odstíny a ideální konzistenci! Z celé škály všech možných lesků jsme navíc vybrali jen ty nejlepší, takže jsme vám zkrátili výběr milovaného jarního lesku 2019 minimálně na polovinu!

NYX Butter Gloss

Lesk, který spadá do nižší cenové kategorie, ale kvalitou dosahuje lesků z výrazně vyšších řad. Butter gloss od NYXu má opravdu máslovou jemnou konzistenci, která je na rtech příjemná. Pokud nejíte a nepijete, na rtech relativně dlouho vydrží a skvěle zbarvuje. Dostupný je ve dvaceti odstínech.

Aktuální cena: 95 Kč

Clarins olej na rty

Lehký tónující olej na rty od Clarins je vhodný spíše jako lesk na rtěnku. Rty totiž zabarví naprosto minimálně při použití s podobně barevně laděnou rtěnkou, její odstín však skvěle vytáhne. Na rtech je velmi příjemný, ale vzhledem k většímu aplikátoru se hůře nanáší na drobnější rty.

Aktuální cena: 429 Kč

Lancome Juicy Shaker

Lesk na rty s pečujícími oleji vás bude bavit svým balením. Aplikuje se totiž na houbičku, která dělá z běžného nanášení příjemný zážitek. Zbarvuje pouze lehce, ale rtům dodá objem. A ten není nikdy na škodu, ne?

Aktuální cena: 465 Kč

Collistar dlouhotrvající lesk na rty

Lesk od Collistar oceníte, pokud i u lesku preferujete delší výdrž. Jeho zbarvení není nijak výrazné, ale zato se lehce třpytí. Luxusní zlaté zavíraní v kombinaci s matným obalem bude ozdobou vaší kabelky nebo pracovního stolu.

Aktuální cena: 482 Kč

Dior Addict Ultra-Gloss

U Dior lesku můžete vybírat ze šesti různých odstínů. Díky vysokému obsahu pigmentů lesk odráží světlo a vaše rty budou působit větší a lesklejší. Lesk se pyšní také dobrou přilnavostí ke rtům a precizním aplikátorem, takže malování rtů v tramvaji nebo za chůze nebude problém.

Aktuální cena: 655 Kč

Zdroj fotografií: krasa.cz , notino.cz , parfemy-elnino.cz