PŘIVOŇTE SI KE KOUZLU VÁNOC V LIMITOVANÉ EDICI KOSMETIKY

Sladké červené jablko a jemný zlatý čaj ovoněly limitovanou vánoční edici kosmetiky Yves Rocher. Pronikněte do sváteční atmosféry s kolekcí, která hned na první přivonění evokuje kouzlo Vánoc.

yves rocher vánoční limitovaná kolekce 2018 (1)

Červené jablko

Hřejivá a nasládlá vůně červeného jablka vás zaručeně dostane do vánoční nálady. Zapomeňte na běhání po obchodech a jeden večer si udělejte také samy pro sebe. Vyzkoušejte sprchový gel s peelingem, který odstraní z vaší pokožky staré šupinky kůže a pak tělo hydratujte tělovým balzámem. Aby byl okamžik odpočinku naprosto dokonalý, zapalte si svíčku a uvařte horký nápoj s příchutí jablka a skořice. Lepší už to být nemůže …

yves rocher vánoční limitovaná kolekce 2018 (3)

Zlatý čaj

Nenucená vůně zlatého čaje v sobě spojuje lahodné nasládlé tóny s kořeněnými. K vůni červeného jablka ztělesňuje dokonalý protipól. Zlatý čaj přináší tradiční vánoční vůni v osobitém pohledu a najdete ji na celé řadě produktů včetně balzámu na rty, sprchového gelu či krému na ruce.

Produkty z limitované vánoční řady tvoří z více jak 98 % přírodní složky, které jsou šetrnější k vašemu tělu a zároveň méně zatěžují životní prostředí.

yves rocher vánoční limitovaná kolekce 2018 (2)

Zdroj fotografií: Facebook.com/YvesRocherCR