NÁPADITÉ DIÁŘE DO NOVÉHO ROKU

Diářů je i po novém roce k dostání nepřeberně. Jenže co dělat, když hledáte trochu něco jiného? Naštěstí přibývá zajímavých výrobců, značek a designérů, kteří dávají diářům nové nápady. Vybrali jsme pro vás 3 o něco méně tradiční diáře.

Posuvný datovaný diář Clever Minds

Když jsme zašli do prodejny české značky Clever Minds v Truhlářské ulici v Praze a objevili posuvný datovaný diář, chvíli nám trvalo pochopit, jak je to vlastně možné. Majitel značky před nás otevřel diář začínající na prosinci 2019 a končící v listopadu 2020. Datovaný diář s posuvným kalendáriem. Jak to jako myslí? Jednoduše. Díky výrobě v Česku si Clever Minds může dovolit každý měsíc do prodeje uvést diáře začínající právě daným měsícem. Takže pokud toužíte po novém začátku (alespoň v diáři), tohle je ta správná volba. Obrovská výhoda proti jiným diářům, které také slibují, že můžete začít kdykoli? Tento je datovaný! Čeká na vás vertikální dělení, týdenní kalendárium a mnoho pomocníků k tomu, abyste trávení svého času zefektivnili.


Jsem žena diář

Diář navržený Janou Kuželovou, autorkou blogu Jsem žena, si dává za cíl, abyste se během vyplňování a plánování také zrelaxovali. Čekají na vás odpočinkové činnosti plné kreativity. Diář je nedatovaný, záleží jen na vás, kdy a jak začnete. Připravené kalendárium je týdenní. Takže když ho omylem necháte u rodičů a měsíc či dva se k němu nedostanete, prostě budete pokračovat tehdy, až vám zase přijde pod ruku. Zbytečně neplýtváte stránky a nepřicházíte o klidný čas při plánování.


Masterpiece by Simona Krainová

Simona Krainová pro rok 2020 uvádí svůj první diář. Elegancí a ženskostí volá už na dálku. Světle růžové desky formátu A5 se zavírají pomocí černé saténové stužky. Na stranách diáře najdete odpovědi na nejčastější otázky, které Simona dostává a také její zkušenosti z oblasti krásy a životního stylu. I tady je připravené týdenní rozvržení a mnoho prostoru pro to do listy i exkluzivní fotografie. Co nás na diáři baví nejvíce? Přiložená sada samolepek, díky kterým si můžete označit dny vyhrazené pro rodinu či partnera, cvičení nebo tzv. cheat days.

Zdroje fotografií: mycleverminds.eu; vivantis.cz; jsemzena.eu

Leave a Reply