OBLIČEJOVÁ GYMNASTIKA A DERMATOLOGICKÁ PÉČE POMOHOU UDRŽET ELASTICITU PLETI

První žena, která se roku 1913 stala lékařkou, se rozhodla své znalosti aplikovat v oblasti dermatologie a kosmetiky. Založila značku PAYOT, jenž dodnes ve svých francouzských laboratořích pracuje na produktech, které pomohou ženám potlačit známky stárnutí pleti, hydratovat pokožku a udržet tolik potřebnou elasticitu v obličeji. Součástí ideální péče o pleť je také speciální systém obličejové gymnastiky, který během svého života vymyslela zakladatelka Nadia Payot.

Kosmetika založená na vědě

Francouzská kosmetická značka pracuje již téměř sto let na tom, aby její produkty usnadňovaly ženám každodenní péči o svou pleť. Ve vzpomínce na svou zakladatelku stále dbá, aby kosmetika byla dermatologicky testovaná a neslibuje nic, co laboratorní studie nepotvrdily. Payot nabízí širokou škálu produktů od čistících přípravků, přes denní krémy až k vychytávkám, které pomohou s drobnými nedokonalostmi. Jednou takovou je například oční péče proti tmavým kruhům nebo osvěžující roll-on. Ideální pomocníci pro unavené ženy žijící ve stresu nebo na první pomoc po prohýřené noci.

Milované masky

Opravte nás, pokud máte jiný dojem, ale nám se zdá, že žijeme v době masek. Žádné kosmetické značce nemůže pleťová maska scházet. I Payot jich ve svém sortimentu několik nabízí. Díky tomu si můžete u jedné značky pořídit kompletní škálu produktů od odlíčení, čistění, přes hydrataci až k BB krému či tělovému oleji nebo deodorantu. Payot kromě tradičních masek na mastnou, či suchou pleť nabízí také peelingovou variantu chránící před škodlivým modrým světlem, s nímž se dennodenně potýkáme z obrazovek našich telefonů, tabletů a počítačů. Mimo ní doporučujeme vyzkoušet také Uni Skin Masque Magnetique, která funguje na oblíbeném principu magnetů a odstraňuje díky nim z pleti veškeré nečistoty. Po vyčištění pleti nezapomeňte na řádnou hydrataci formou sér či výživných krémů.

Značka je k dostání na Parfemy-elnino.cz
PROMOTION

Leave a Reply