ONLINE NÁKUPY KOSMETIKY SE MOHOU PROMĚNIT V ZÁŽITEK

Byssine je novou prodejní platformou s péčí a servisem, které se pro české a slovenské zákaznice stanou meditativním rituálem. V procesu od výběru až po dodání produktu k zákazníkům jim totiž zajistí osobní zážitek. Sortiment e-shopu navíc tvoří selekce celosvětově vyhledávaných love brandů, které doposud v Česku nebyly k mání.

Unikátní značky

Každý z těchto výrobců má svůj inovativní záměr a příběh. Kromě naší krásy se starají například také o planetu. Jejich přípravky jsou často vyrobeny s ohledem k životnímu prostředí a výjimkou nejsou ani značky vhodné pro vegany. Patří mezi ně například oceňované Magicstripes či True Organic of Sweden, organická značka z Los Angeles Salt & Stone, přírodní adaptogeny Grown, gender fluid svíčky Boy Smells, léčivé přípravky od Agent Nateur či americká značka péče o pleť po holení, či bez něj, nesoucí trefný název Fur.

Jak e-shop vznikl?

Byssine založila Lenka Šťastná, která se sama intenzivně zajímá o téma rituálů péče o lidské tělo i duši. Pohání ji zvědavost a permanentní zkoušení. Její životní styl je plně prostoupen snahou o zachování mladosti, svěžesti a krásy. Své zkušenosti se rozhodla nenechat pro sebe a zákazníkům – členům klubu Byssine se rozhodla nakupování obohatit i o to, co se nedá objednat – drobnost, informaci navíc nebo gesta, která si zamilují. Byssine je proto určený všem, kteří porozuměli, že duševní pohody nelze dosáhnout bez kvalitní péče o svůj zevnějšek a naopak. „Chtěla jsem do Česka přinést nové značky a současnější přístup ke komunikaci se zákazníkem. Koncept duálního vnímání krásy – vnitřní i vnější – mi byl vždy blízký, a proto bych ráda ukázala, že v online nakupování je nutné jej neopomíjet,“ říká majitelka Lenka Šťastná.

Co to vlastně Byssine je?

Význam slova Byssine vede k mořskému pokladu, který je hlazený vodou a vlnami, je čistý, hebký a měkký. Přesně takové příjemné pocity chce vzbuzovat také u svých zákazníků. Svůj název Byssine odvozuje od vzácného přírodního materiálu, vlákenných třásní mušle Pinna nobilis. Za látky utkané z tohoto materiálu se dříve platily astronomické částky. Proto Byssine přináší globální selekci inovativních produktů právě ze světa rituálů péče o to nejvzácnější, co máme, sebe.

Leave a Reply