PROVOŇTE SI VÁNOČNÍ CHVÍLE S KOLEKCÍ LUSH, NEBO JI DARUJTE

Každý rok je to stejné. Nemůžeme se dočkat prvního sněhu, punče v centru města, čerstvě upečeného cukroví a kosmetiky, jejíž vánoční řadě se žádná jiná značka tradičně nedokáže vyrovnat. Mít voňavý kousek z vánoční kolekce Lush se stane závislostí.

Cinkání rolniček, rozsvěcení vánočních stromečků, průvody andělů… Začátek adventního času je už tak blízko! My hlasujeme pro to, abyste si tyto vzácné chvíle užívali naplno a nezapomínali relaxovat. Mnohem lépe vám to půjde s koupelí plnou pěny nebo když budete vědět, že pár dárků už je vyřešených. Recept na oboje přinášíme právě teď.

3 TIPY, KTERÉ VÁS NEZKLAMOU

Koupelová bomba Rudolph

Spojení kakaového másla, růžové silice a bezoové pryskyřice vám v podobě sympatického soba ukáže, jak má vypadat ta správná sváteční koupel. Papírové paroží můžete využít třeba jako visačku na vánoční dárek, stačí připsat milý vzkaz. Ponořte se do koupele sami a vypusťte starosti ohledně konce roku, nebo Rudolpha darujte. Radosti jistě udělá požehnaně.


Tělové mléko Once Upon a Time

Bylo nebylo a do ruky se nám dostalo tělové mléko, které z našich hlav bleskurychle vymazalo většinu těch dosud vyzkoušených. Once Upon a Time voní po jablkách a pečuje o pokožku naprosto dokonale. Obsahuje příjemnou grepfruitovou silici, máslo murumuru a jojobový olej. Pokud v počínajících mrazech pokožka něco potřebuje, je to dávka hydratace, což pohádkový tělový krém umí zajistit jako mávnutím kouzelného proutku.


Tělový peeling Cookie Dough

Recept na tuto sušenkovou dobrotu zahrnuje dávku exfoliačního krystalového cukru, trošku jemné mořské soli a hrst heboučké kukuřičné mouky. Díky nim své tělo zbavíte již odumřelých kožních buněk a trio složené z oleje z pražených lískových oříšků, ochranného pistáciového oleje a mandlového esenciálního oleje vám ručí za to, že pokožka nebude vysušená, ani hrubá. Naopak se těšte na perfektní zvláčnění, promasírování a pocit, který vás bude nabádat abyste peeling se sušenkovou vůní ochutnali.

PR ČLÁNEK

Leave a Reply