CO LETOS PŘINESE VELIKONOČNÍ ZAJÍČEK Z LUSHE?

Ještě tu nejsou, ale pokud chcete na Velikonoční svátky někoho potěšit vtipnou a roztomilou kosmetikou, nejvyšší čas začít vybírat. Asi nikdo jiný není takový specialista na sezónní kosmetiku jako Lush. I letos v jeho sortimentu najdete spoustu velikonočních produktů, které mají nápad a šmrnc.

Tělový peeling

Zajíček s červeným čumáčkem vonící po kakau je ve skutečnosti cukrový peeling na tělo. Stačí ho kousek ulomit a rozmasírovat po pokožce.

CO NA NĚJ ŘÍKÁME? Vůně kakaa se mu nezapře a roztomilý kukuč taky ne. Láme se snadno, na jedno použití stačí opravdu jen kousek. Určitě je třeba ho použít už na vlhkou pokožku a alespoň ze začátku s ním pracovat velmi citlivě, aby vám to bylo příjemné a aby vás příliš neškrábal. Svou službu však vykonává znamenitě. Pokožka je opravdu hebčí.

Sprchový olej

Svěží voňavá mrkvička – sprchový olej z velikonoční edice, který tělo zvláční. Můžete ho použít místo sprchového gelu a nebo po něm, jak chcete.

CO NA NĚJ ŘÍKÁME? Krásně voní a vypadá. Při použití sice nepůsobí, že by výrazně vyživovala, po smytí vodou však tělo zůstává příjemně hydratované. Pokud jste citliví a po umytí se musíte okamžitě namazat, díky mrkvičce vám tento krok z rutiny vypadne. Pokud ale čekáte opravdu silně výživný olej, raději sáhněte po nějakém až po sprše.

Koupelová bomba

Dvě poloviny velikonočního vajíčka v sobě navíc skrývají ještě zajíčka. Zatímco vejce tradičně šumí, barevný zajíček je z modelíny, se kterou si můžete ve sprše pohrát, nebo ji rozdrolit a užít si tak kupu bublinek.

CO NA NÍ ŘÍKÁME? Je opravdu velká, takže se dá úplně v pohodě použít na dvakrát. Rozpulte si i zajíčka, ať si pěnu užijete pokaždé. Koupelová bomba voní svěže a jarně, ale trochu vysušuje, tak se v ní zbytečně moc dlouho nemáchejte. 

Zdroj fotografií: cz.lush.com