VYZKOUŠEJTE THAJSKOU PŘÍRODNÍ BĚLÍCÍ PASTU

Pokud byste rádi svým zubům věnovali péči korespondující s přírodou, zkuste do své rutiny zařadit thajskou přírodní kosmetiku. Třeba jejich černá zubní pasta vám pomůže nejen s bělením zubů, ale díky obsaženým látkám působí také hojivě a vypořádá se i s nepříjemným zápachem.

černá bělící pasta přírodní twin lotus

Síla aktivního uhlí

S černými zubními pastami se roztrhl pytel. Slibují tolik žádané vybělení zubů jen formou běžného denního čištění. O to se umí postarat v nich obsažené aktivní uhlí, které jim také propůjčuje sytě černou barvu. Thajská značka přírodní kosmetiky Twin Lotus ve svém sortimentu nabízí bylinnou černou zubní pastu s přidaným aktivním kokosovým uhlím. Právě tato stěžejní složka se dokáže postarat o vybělení zubů, ale také bojuje se zubním kamenem, zabíjí škodlivé bakterie v ústní dutině a eliminuje nepříjemný zápach z úst. Takže máte po vyčištění zubů déle pocit svěžesti. Aktivní uhlí příznivě působí na pH uvnitř vašich úst a upravuje ho do ideálního stavu. Pomáhá bojovat proti krvácení dásní a jistě oceníte jeho hojivé účinky v případě, že vás trápí bolestivé a problematické dásně. V pastě najdete z přírodních složek sorbitol, guavu, mentol, hřebíček a hřebíčkový olej.

Co pomůže dosáhnout maximálního účinku?

Černou zubní pastu můžete zkombinovat dohromady i s černým zubním kartáčkem. Ten je vyroben z bambusových uhlíkových vláken, které dokážou efektivně vyčistit zuby i mezizubní prostory díky svým dlouhým štětinkám. Jemný gumové povrch z druhé strany kartáčku navíc pomůže vyčistit také váš jazyk, na který mnoho z nás při ústní hygieně zapomíná.

Příroda v thajském podání

Twin Lotus nabízí čistě přírodní produkty, a kromě sortimentu pro ústní hygienu, se zabývají také produkty pro péči o vlasy a tuhými mýdly. Kosmetika má původ v Thajsku, kde je považována za jednoho z nejvýznamnějších výrobců přírodních produktů kosmetického průmyslu.

» PROMOTION «
Zdroj fotografií: twinlotus.cz