ZAJÍMAVÁ A RYCHLÁ MANIKÚRA, KTEROU ZVLÁDNETE SAMA DOMA

Nestíháte manikérku nebo prostě jen chcete vyzkoušet nějaký jednoduchý nail art sama doma? Přinášíme hned pět designů, které s trochou šikovnosti zvládnete sama a nepotřebujete na to ani spousty laků, ani žádné speciální náčiní.

jednoduchá manikúra tipy jak na to (4)

1, Metalické půlkruhy

K tomuto designu vám postačí samolepky v požadovaném tvaru, které na nehty nalepíte a jednoduše nehet přetřete metalickým lakem. Metalické barvy se těší velké oblibě a seženete je u většiny značek. Začněte ale jako vždy podkladovým lakem. Poté nalepte samolepky, použijte barevný lak a nechte dobře zaschnout. Odlepte samolepky a zafixujte manikúru vrchním lakem.

jednoduchá manikúra tipy jak na to (7)

2, Minimalistický proužek

Druhý design vykouzlíte přesně tak jednoduše, jak vypadá na obrázku. Nehty natřete jednobarevným lakem a po zaschnutí vyberte kontrastní odstín, který v podobě velmi tenkého vodorovného proužku naneste na nehty. K preciznímu kreslení vám pomůže speciální zdobící manikérské pero. Co třeba kombinace černé a bílé? Nebo červené a žluté?

jednoduchá manikúra tipy jak na to (6)

3, Kapky a puntíky

I na tento typ nail artu budou zapotřebí dva kontrastní laky a zdobící pero. Fantazii se meze nekladou, nebojte se tedy puntíky udělat v jiné části nehtu. Nehty mohou být klidně puntíkované celé. Zvolíte raději jednu minimalistickou tečku, nebo čím více, tím lépe?

jednoduchá manikúra tipy jak na to (3)

4, Mat X třpyt

Kontrastní efekty zaručeně přitáhnou pozornost. Pomocí stejné techniky, kterou jsme vám popsali u prvního tipu, můžete vykouzlit i tento nail design. Zda zvolíte půlkruh nebo proužky necháváme na vaší volbě. Kromě spojení matu a třpytu, můžete také zkusit běžný gel efekt a holografický lesk nebo třpytivé laky spolu s matem. Co vyhraje?

jednoduchá manikúra tipy jak na to (2)

5, Popraskaný efekt

Dojem popraskaných nehtů se kouzlí mnohem snáze, než vypadá. Celý ho zařídí vrchní crackovací lak. Většinou se prodává ve stříbrném, zlatém, bílém či černém provedení. Nejzajímavějšího výsledku docílíte, pokud nehty před jeho použitím nalakujete kontrastním odstínem. Běžný lak nechte zaschnout a pak stačí už jen přetřít vrchním lakem, který postupně vytvoří efekt popraskání. Laky aktuálně seženete u značky Miss Sporty.

jednoduchá manikúra tipy jak na to (1)

Zdroj fotografií: Instagram.com/paintboxnails