ZÁZRAČNÉ ČESKÉ OLEJÍČKY OMORFIA

O tom, že jsou přírodní produkty lepší, šetrnější a z dlouhodobého hlediska účinnější než ty syntetické, už jsme pár článků napsali. Přesto bychom vám teď rádi představili další značku kosmetiky, která jde v souladu s přírodou, myslí na ekologii a její filozofii si zamilujete. Slovo omorfia pochází z řečtiny a v překladu znamená krásná, omamná a tajemná. A právě taková může být každá žena.

Jaké jsou Omorfia oleje?

V první řadě se chlubí 100% bio kvalitou. Vyráběny jsou převážně z divoce rostoucích rostlin, díky čemuž si zachovávají svou opravdovou sílu. Receptury jednotlivých olejíčků jsou sestaveny tak, aby se účinky všech konkrétních složek navzájem posilovaly. Dohromady vytvářejí luxusní přírodní kosmetiku, která bude vaši pleť nejenom hýčkat, ale dodá jí potřebnou výživu a posilující energii. Aromatické účinky každého olejíčku vám navíc pomohou zmírnit stres a uvolnit psychické napětí.

Něco navíc – afirmace

Omorfia kosmetika je vyráběná ručně a s každým produktem se pojí jedna z afirmací, která vám může pomoci k pozitivnímu myšlení a pocitu, že všechno ve vašem životě se děje, jak má. „Nechávám odejít vše nepotřebné. Odpouštím.“ – tak například zní afirmace k odličovacímu balzámu.

Bio produkty, lokální dodavatel, šetrnost

Nejenom samotné produkty, ale i jejich obaly jsou v té nejvyšší možné kvalitě. Baleny jsou v tmavém skle – to nepropouští sluneční paprsky a chrání tak použité ingredience proti molekulárnímu rozpadu. Sklo navíc pochází od českého výrobce, takže víc už si ani přát nemůžeme! Značka Omorfia podporuje udržitelný přístup k životu, jelikož prázdné a nepoškozené kelímky a lahvičky navíc můžete poslat zpátky na recyklaci. Kromě dobrého pocitu získáte s vrácením použitých obalů slevu na další nákup.

Tereza Bartoňová
Zdroje obrázků: omorfia.care; instazu.com

Leave a Reply