3 NEJLEPŠÍ OUTFITY JITKY ČVANČAROVÉ

Jedna z předních českých hereček se opět po čase vrací na naše televizní obrazovky. Každou neděli ji budeme vídat v seriálu Černé vdovy. Rozhodně se jedná o zajímavou roli, která bude plná skvělých outfitů. Jaký styl ale Jitka Čvančarová preferuje ve svém osobním životě?

Módní policie z voleb oblečení Jitky Čvančarové není vždy úplně nadšená. Jenže kritizovat umí každý, proto jsme se zaměřili na to povedené, aby bylo jasné, že Jitka Čvančarová rozhodně styl má. Vybrali jsme tři její módní kombinace na běžné dny i na červený koberec. Všechny spojuje dokonalý střih, skvělé doplňky a jednoduchost, která dost často vítězí nad nadbytečným překombinováním.

Černá elegance

Dlouhé společenské šaty, které Jitka Čvančarová oblékla na červený koberec rozhodně patří mezi její nejlepší outfity. Střih s průsvitnými dlouhými rukávy v halter neck provedení a se zlatým páskem v pase ji skvěle padl. Šaty doplnila jednoduchým černým psaníčkem v lesklé kůži.


Perfektní délka

Volba kostičkované černobílé áčkové sukně s černým páskem a v délce lehce pod kolena nás na ně málem srazila. Ve spojení s černou bavlněnou košilí s vykasanými rukávy a obyčejnými balerínami vypadala Jitka Čvančarová božsky. Uvolněně, pohodově a rozhodně spokojeně.


Nebeská pudrová

Pudrově růžový odstín na bodycon šatech, které Jitka Čvančarová oblékla ve svém blonďatém období, snad ještě nikdy nevypadal tak skvěle. Herečka jednoduché šaty doplnila o nude lodičky do špičky v odstínu, který byl téměř nerozpoznatelný od barvy její kůže. Jedná se o model, který patří k těm nejlepším, v nichž herečku novináři zvěčnili.

Zdroj fotografií: Instagram.cz