3 PODPRSENKY, KTERÉ BYSTE MĚLA VLASTNIT

Spodní prádlo většina žen miluje a ráda si s ním dělá radost. Jenže osm černých krajkovaných podprsenek nezajistí, že budete mít správné prádlo pod cokoli. Představíme vám tři typy podprsenek, které se hodí každé ženě.

3 podprsenky které byste měla vlastnit (1)

T-shirt

Jednoduchý T-shirt střih se vyznačuje trochu silnějšími ramínky, které se většinou nedají odepínat a relativně hlubokým vykrojením. Už z názvu vyplývá, že jde o podprsenku vhodnou pod obepnutá trička nebo šaty především s véčkovým výstřihem. I proto bývají podprsenky naprosto hladké bez jakýchkoli krajek, aby neprosvítaly. Ideální je vlastnit alespoň dvě T-shirt podprsenky – jednu v tělové barvě a jednu v černé.

3 podprsenky které byste měla vlastnit (3)

Bralette

Bralette se těší velké oblibě hlavně v posledních pár letech, kdy se ženy s radostí vrací od přehnaných push-up střihů k přirozenějšímu vzhledu. Bralette je pro řadu žen pohodlnější díky absenci kostic i košíčků, dokonale se přizpůsobí vašemu hrudníku a vypadá skvěle pod letními lehkými topy. Dobře zapůsobí i pod teplým huňatým svetrem, když jen lehce vykoukne krajkované ramínko. Zajímavé braletky má v nabídce třeba řetězec Etam.

3 podprsenky které byste měla vlastnit (4)

Balconette

Balkonová podprsenka nebo také bardotka slouží jako skvělý kus spodního prádla třeba tehdy, když potřebujete odepnout ramínka. Kulaté vykrojené košíčky vytvoří dojem plného poprsí a díky tenkým silikonovým proužkům podél zapínání podprsenka dobře drží. Vytvoří efekt hezkého poprsí i přes to, že není vycpaná. Pokud ale přesto výplně ve své podprsence preferujete, bardotky se pochopitelně prodávají i s nimi.

3 podprsenky které byste měla vlastnit (2)