5 TRIČEK, KTERÉ MAJÍ AMBICE ZMĚNIT SVĚT

(Žádná) prázdná slova. Těchto pět triček, které jsme pro vás vybrali, sice svět asi úplně nezmění, vás ale podpoří k tomu, abyste se o to alespoň pokusili. Protože je lepší sbírat zážitky než věci a uvědomit si, že nemáme žádnou planetu B.

Pro minimalisty

Minimalistický postoj k životu se dá vyjádřit i trochu sofistikovaněji než jen pouhým minimalist. Ale i to je cesta. Sbírejte zážitky, ne věci. A klidně to vykřičte do světa díky tomuhle triku.


#BezPlastu

Plastová brčka? Passé. Plastové kelímky? Hřích. Plastový pytlík ve směsném odpadu? Konec přátelství. Plasty prostě vyšly z módy. Nejsou trendy. Ničí nám oceány. A v oceánech chceme nádhernou průzračnou vodu, ne směs igelitek ze Zary a sáčků od koblih.


Rovno…

Jen ať je. Nejlépe všude. Rovno.
Rovnoprávnost. Ať si každý nabarví vlasy jak se mu to líbí. Nebo ať si je nebarví. Ať se každý opaluje, jak mu to (ne)jde. A ať prosím bereme stejné peníze. Ať mezi mužskými a ženskými právy navždycky napíšeme rovnítko.


Písmenka došla

V abecedě naštěstí ne, co do planet, které k nám budou tak přívětivé, ale ano. Máme jen tu naší. Zatím žádnou jinou neobjevili. Naši planetu A. Tak se k ní chovejme jako k jedničce, važme si jí jako naší první a jediné volby. Jinou nemáme.


Britové, tohle se povedlo!

Z Brexitu si střílí už každý. Víte, jaká jeho definice vede na Urban Dictionary? Říkat na večírku každému, že už odcházíte, ale zůstávat dál. Jako příklad je uvedeno: Tereza brexituje u ledničky už hodinu a půl. Brexit je určitě skvělé moto, které nosit na tričku.

Trička jsou k dostání na Etsy.com.

Leave a Reply