BACK TO WORK: TIPY NA OUTFITY

I pro ty, které vymýšlení outfitů baví, může začít být obtížné vymýšlet nové a nové kombinace, jak se obléknout do práce. Zázraky neobjevíme, ale společně propojíme jedny z hlavních módních trendů roku 2018 s pracovními outfity tak, že se je nebudete bát obléknout ani na poradu.

jak se obléknout do práce (4)

Midi sukně

Jeden z trendů, který to na plné pecky rozjel až letos v létě. Pokud jste se také zamilovala do midi sukně a s bolestí byste ji odkládala na dno šatníku, tak … nemusíte! Ještě si ji nechte, protože zrovna midi sukně jde naprosto lehce zapracovat i do outfitů do práce. Nejvíce business dojmem působí sukně s knoflíčkovým zapínáním vepředu, ale vytáhnout do kanceláře můžete i ty ostatní. Stačí je doplnit formálnějším topem nebo košilí zakasanou dovnitř a zvolit vhodné doplňky. Pokud jsou pro vás v práci must have lodičky, šup s nimi na nohu, pokud máte dress code volnější, bohatě postačí baleríny.

jak se obléknout do práce (5)

Chino kalhoty

Chino jsou formální samy o sobě, tedy pokud sáhnete při výběru po těch správných. Největšího efektu docílíte, když k sedmi osminové délce doplníte jehlové podpatky. K chino kalhotám se hodí jemné obepnuté i volnější úplety, záleží, který styl preferujete. Pokud si ráda hrajete s detaily, nabízí se kalhoty doplnit o nevšední pásek.

jak se obléknout do práce (2)

Mom jeans

Že se džíny nehodí do práce? Ale jo, tohle tabu by se navždy mělo překonat. Dokonce se hodí i mom jeans, volnější střih, který hýždě a nohy neobepíná úplně na centimetr. I tady se bude hodit, obujete-li k nim špičaté lodičky na jehlovém podpatku. Jde o ověřenou kombinaci, za jejíž skvělý výsledek se zaručíme hned tady a teď. Mom jeans vybírejte ale tak, aby vám dobře seděly na bocích či v pase a nepadaly vám. Potom stačí jen přidat pohodlný top, výrazný náhrdelník nebo kabelku a business outfit je na světě.

Kroutíte hlavou, že tohle by vám tedy rozhodně u šéfa neprošlo? A co zavést alespoň Casual Friday?

jak se obléknout do práce (3)

Zdroj fotek: pinterest.com