NA ŠATECH ČESKÉ ZNAČKY BOHEMIAN TAILORS PŘEVLÁDÁ KOSTKA

Lucie Václavová ve své tvorbě i s odstupem času stále naplňuje jméno své značky – Bohemian Tailors. Na šatech je patrná kvalitní řemeslná práce a stylem zapadají do venkovského stylu, který dnes milují lidé na vsích i ve městech. Svůj podíl na tom nese často používaná kostka.

bohemian tailors česká značka šaty (1)

Lucii Václavovou v tvorbě pohání důraz na českou tradici, která se odráží nejen v nositelnosti šatů, ale také v často používaných barvách trikolóry, folklóru a kostičkovaném potisku. Jedny z nejznámějších šatů nesou název Eldora a v rámci e-shopu návrhářka nabízí jejich dodání do 14 dnů od objednávky. Specifická je pro ně drobná modro-bílá nebo červeno-bílá kostka, krátké rukávky a decentní límeček. Délka skládané sukně sahá zhruba ke kolenům. Ušité jsou z kanafasu a mají na sobě ručně vyšívané knoflíčky.

 

Jak je z názvu značky i popisu šatů Eldora patrné, šaty šijí české švadleny. Tím dokáže Bohemian Tailors zaručit potřebnou kvalitu. Šaty nabízí ve skromných kolekcích, v červnu 2018 je na jejím e-shopu k dispozici přesně deset modelů. Ne všechny jsou kostičkované. Najdete tu také několik jednobarevných lněných modelů, které jsou ještě více variabilní než jejich kostkovaní sourozenci.

České švadleny, kvalitní látky, propracovaný design – jedna lepší zpráva za druhou, ale teď se bojíte, kolik takové šaty stojí? Nemusíte. Většinu modelů koupíte za jednotnou cenu 3 999 korun a problém byste snad neměla mít ani sehnat velikost. Bohemian Tailors šijí od velikosti XS po XL.

bohemian tailors česká značka šaty (3)

Zdroj fotek: Facebook.com/bohemiantailors