OCHUTNEJTE STYL MAKEDONIE S MÓDOU OLESTARS

Najít v minulých letech malou, v lepším případě rodinnou, firmičku nebo dílničku byl značný problém. Díky bohu v dnešní době tyto malé firmičky zaznamenávají významný rozkvět. Opět si začínáme vážit kvalitní ruční práce a hlavně vyhledávat tolik nedocenitelnou originalitu. Přesně to najdeme i u rodinné značky Olestars, kde každý člen rodiny pomáhá tvořit tvář celé značky.

OLESTARS ČESKÁ MAKEDONSKÁ MÓDA (3)

Přes modeling, až k své vlastní značce

Kristína Petkovic nastartovala svou kariéru v módním průmyslu jako vicemiss Makedonie a už tenkrát byla móda její obrovskou vášní a láskou. Naplno propukla v době, kdy se stala hrdou maminkou dvou dětí, pro které navrhovala a šila vlastní oblečení. To jí natolik inspirovalo, že se rozhodla pro založení své vlastní značky, tehdy ještě Baby Olé. Všechny její módní kousky nesou jako jasné poselství pohodlí a originalitu. V tom navázala i po dalším rozšíření značky, kdy přibylo oblečení pro dospělé. Také došlo k drobné úpravě názvu značky, aby se nestala zavádějící z Baby Olé na Olestars. I ten nejmenší model je vychytán do největších detailů, kdy na výběr materiálu je kladen obzvláště velký důraz, tak, aby mohl vzniknout jedinečný ať už ležérní, nebo elegantní kus z měkké teplákoviny, který díky kvalitě materiálu vydrží.

OLESTARS ČESKÁ MAKEDONSKÁ MÓDA (2)

Rodina jako základ nejen státu

V Olestars má každý člen rodiny svou nezaměnitelnou úlohu. Všechny modely navrhuje a později na sobě prezentuje Kristína. Její dcera Isabela se stala dvorní fotografkou. Manžel a tatínek v jedné osobě se stará o finanční stránku značky a syn Max dodává všem energii a elán. Tvář značce propůjčila i Sara Sandeva, známá česká kráska a herečka původem právě z Makedonie. Ta již před lety propadla kouzlu jednoduchého střihu, pohodlí a nespočtu kombinací, které právě Olestars nabízí.

OLESTARS ČESKÁ MAKEDONSKÁ MÓDA (4)

Kristýna Lukášová
Zdroje fotografií: olestars.com