RUČNÍ VÝROBA A PŘÍRODNÍ USEŇ DEFINUJE ČESKÉ KABELKY BODLINE

Nadčasovost dneska táhne. V jejím duchu tvoří své kožené kabelky i majitelé značky Bodline. Ve spojení s kvalitní kůží a ruční prací vzniká celá řada autentických kabelek v přírodních odstínech.

české kožené kabelky bodline (3)

Jak kabelky vznikají?

Bodline své kabelky a doplňky tvoří pouze z přírodní kůže a její kvalitu si pečlivě hlídá. Kůže pochází z České republiky a ve Zlíně dochází na její zpracování v koželužnách. Majitelé se snaží minimalizovat také počet úprav, své kůže drží v co nejčistší podobě, tedy vyhýbají se dalšímu dobarvování nebo vtlačování dezénu. Díky tomu výsledný výrobek může těžit z přírodních vlastností materiálu a jeho životnost je i podstatně delší. Kůže se i nadále zpracovává v Tuzemsku, majitelé si potrpí na kvalitní ruční práci, kterou snadno poznáte, když se vám jejich kabelka dostane do ruky. Nekomplikovaný design v přírodních odstínech zdobí jen stehy pevných nití. To proto, aby kabelky opravdu vydržely.

české kožené kabelky bodline (4)

Shopper, festivalka, psaníčko i penál

Sortiment Bodline čítá dostatečně modelů na to, aby si vybrala každá žena téměř pro jakoukoli příležitost. Od velkých A4 shopperů na výšku i na šířku a batůžků pro denní nošení, přes psaníčka až k malým doplňkům, které výsledný dojem z kabelky udělají plnohodnotný. Mezi takové se řadí třeba peněženka, malá taštička, penál na tužky nebo klíčenka.

Vzhledem k používání pravé kůže mohou kabelky, batohy i doplňky lehce měnit svou barvu, díky tomu však budete mít za pár let opravdu jedinečný kousek s nádechem do vintage stylu. Ke kabelkám značka dodává i vnitřní kapsu na zip s pořadačem, takže konec vysypaným věcem ve výtahu nebo zdlouhavému hledání klíčů.

české kožené kabelky bodline (1)

Zdroj fotek: Facebook.com/Bodlinebag