SEN PETRY PILAŘOVÉ SE STAL REALITOU

Největší profesní štěstí nastává tehdy, může-li člověk dělat to, co ho doopravdy baví a naplňuje. Mohlo by se zdát, že v dnešní době se ale z toho stává jen ohrané klišé. Ovšem bez něj bývá mnoho lidí nešťastných. Petře Pilařové se sen splnil. Dnes může tvořit módu, kterou miluje. Pro lidi, kteří ocení její rukopis.

petra pilařová (1)

Pro nevěstu i na denní nošení

Petra Pilařová již jako malá holčička měla svůj velký sen, kterého se ani přes počáteční nepřízeň osudu nevzdala. Vytrvala a dnes patří do elitního klubu českých návrhářek. V jejím ateliéru ji navštíví mnoho dam a budoucích nevěst, aby mohly obléknout její jedinečné šaty. Svatební šaty totiž představují hlavní pilíř její tvorby. Neméně důležitou součástí její práce je také CASUAL KOLEKCE, kterou vydává dvakrát do roka pro jaro a zimu. Vyznačuje se především vzdušností a jednoduchou elegancí, jenž padne každé ženě. Dokonale se snoubí s hlavní kolekcí večerních a svatebních šatů, v níž nacházíme mnoho společných prvků, jako je nadčasovost a minimalismus.

petra pilařová (4).jpg

Její modely vždy kladou velký důraz, aby podtrhly krásu a originalitu každé ženy a dodaly jí nadčasový glanc. Ovšem pánové nemusí smutnit. I pro ně je v ateliéru připravena nabídka zakázkových obleků a košil.

petra pilařová (2).jpg

Kristýna Lukášová
Zdroj fotografií: petrapilarova.cz