SUPERFEMINNÍ ZNAČKA LAY SEDLÁKOVÉ NABÍZÍ (NEJEN) KVALITNÍ KABÁTY

Lay Sedláková ve svém podzimně zimním lookbooku pro roky 2018 a 2019 představila kabáty, které jen tak nikde jinde neseženete. Jeden pohltila sytá vínová, druhý pomněnková s nádechem oceánu. Hřejivé kabáty šije z mohéru v kombinaci s vlnou.

lay sedláková podzim zima 2019 (1)

Hřejivý mohér, exkluzivní odstín, jedinečný návrh

Možná by stačila tato tři slovní spojení a vše by bylo pochopeno. O čem je stěžejní kabát zimní sezóny značky Lay Sedlákové, už je jasné. Návrhářka ho nabízí a šije na objednávku ve dvou barevných variantách, na přání ho však dokáže zhotovit i v jiných odstínech. Kabát je lehký, ale díky obsaženým 78 % mohéru a 16 % vlny zároveň příjemně hřejivý. Zkrácený oversize střih bude sahat zhruba do první třetiny stehen a velké kapsy schovají zmrzlé ruce při chladném počasí.

O návrhářce

Lay Sedláková nasbírala zkušenosti jednak na vysoké škole, kde studovala módní tvorbu, ale také při práci pro zavedenou českou módní značku Pietro Filipi. Sama sebe popisuje jako postmoderního vůdce se silným smyslem souznění oděvu a nositelky.  

Lay Sedláková ve své ready-to-wear kolekci nabízí také trenchcoaty, šaty nebo kostýmky. U každého kousku si dává záležet nejen na návrhu, ale také na výběru kvalitního a jedinečného materiálu.

lay sedláková podzim zima 2019 (3)

Zdroj fotografií: Laysedlakova.com