5 ZÁKLADNÍCH JARNÍCH KOUSKŮ FRANCOUZEK

Obdivujeme je pro jejich vkus a styl. Francouzky už nás v módě a kosmetice naučily mnohé. Třeba abychom to nepřeháněli. Abychom kombinovali drahé věci se sekáčovými. Abychom nosili to, co milujeme. Teď můžeme okoukat i to, bez čeho nedají na jaře ani ránu. Tipnete si, kterých pět kousků pro ně znamená základ jarního šatníku?


Béžové sako

Jemně béžové a trochu oversized. Přesně tak mají sako Francouzky na jaře nejraději. Přehodit se dá přes černý rolák a mom jeans, stejně jako skládanou sukni a crop top. Béžové sako se bude také krásně vyjímat s vrstvenou bižuterií.


Bílé džíny

Víte, že když obléknete bílé džíny, hned budete vypadat elegantněji? A ptáte se, co je to za pravidlo? No jednoduše, žena, která si troufne na bílý spodek, dává najevo, že je pravou dámou a světlé (snadno ušpinitelné) barvy pro ni nejsou problém. PS: Budou se vám hodit k béžovému saku. PS2: Béžové sako se bude hodit k nim.


Slaměná kabelka

Nejenže je tuto sezónu žhavým trendem, Francouzky na slaměnou kabelku nedají dopustit celé roky. Protože s jakou jinou kabelkou jít v sobotu na náměstí na farmářské trhy?


Nízké podpatky

Francouzky se nesnaží vypadat bombasticky na vysokých jehlách, zatímco se na nich pokouší žít normální život dospělé ženy. Dopustit nedají na krychlové nízké podpatky. Nohu jim opticky prodlouží, dodají na eleganci, ale nohu v nich mají stále jistou. Jinak to ony ani neumí.


Bílá košile

Nosí ji tedy i jindy než na jaře. Jenže na jaře se prostě skvěle hodí k béžovému oversized saku, k slaměné kabelce a boyfriend džínám. A pak také ke všemu dalšímu, co rádi nosíte. Bílá košile je univerzální kousek, o který si jaro říká už zdálky.

Dostávejte nejzajímavější témata do mailu!

Zdroj fotografií: whowhatwear.com, pinterest.com

Leave a Reply