NOVÁ SPORTOVNÍ ŘADA DESIGUAL PLNÁ BAREV

Je to definitivní – jaro je tady. První sluneční paprsky nás po dlouhé zimě opět lákají k pohybu. A tak pro vás máme skvělou inspiraci, jak si to celé ještě více zpříjemnit. Španělská značka Desigual přichází se svou novou sportovní řadou pro tento rok, která nese podtitul Sport is the new spring.

desigual sport jaro 2019 (3)

Nechat se inspirovat, nebo být inspirací

Kolekce byla jako každý rok připravena se čtyřmi základními vzory, které k sobě v libovolném pořadí, vždy skvěle pasují. Zakoupit si můžete celý outfit v jednotném designu, který zahrnuje sportovní boty, legíny, funkční trika, mikiny i sportovní tašky, nebo můžete směle kombinovat kousky napříč vzory, aby váš outfit dokonale vystihoval vás samotnou.

desigual sport jaro 2019 (2)

Jednodílné plavky s čepicí 1 599 Kč | Tenisky 2 199 Kč | Legíny 1 899 Kč

Styl a funkčnost v jednom

Tvůrci mysleli na to, aby oblečení bylo co nejvíce pohodlné a plnilo svou úlohu při sportu. Zároveň pro ně bylo důležité, abyste se na něj mohli plně spolehnout v jakékoli situaci. Vytvořili jej funkčnější a techničtější tak, aby více vyhovovalo nám a našim potřebám i při těch nejnáročnějších sportech. Ty nejlepší materiály spojily s tradičním rukopisem značky. Navíc v jedné z barevných kombinacích je použita tmavší modrá s korálovou, tedy s barvou roku 2019. Tak proč nevykročit do jarních sportů s pořádnou dávkou stylu, že?

desigual sportovní oblečení jaro 2019.jpg

Triko 999 Kč | Mikina 1 899 Kč | Jednodílné plavky a čepicí 1 599 Kč

Kristýna Lukášová
Zdroj fotografií: dsgl.cz , answear.cz