POZNEJTE DVA HLAVNÍ TRENDY STREETSTYLU ZE SYDNEY

Paříž, Milán, New York – tato města se v přehledu skvělého a inspirativního streetstylu objevují pravidelně několikrát ročně. Ale co Austrálie a její největší město Sydney? Tam se snad lidé oblékat neumí? Samozřejmě, že ano! Tentokrát se tedy podíváme trochu dál. Jaké trendy vládly ulicím Sydney během letošního fashion weeku?

Jak se oblékají lidé v Austrálii

Lesklé materiály

Povrchový lesk materiálů hrál prim. Ze všech nejoblíbenějších byl satén, který si užívá svůj čas na výsluní již několikátou sezónu. Zatímco před pár lety ho nosily zejména módní blogerky, dnes je dostupný v každém obchodě na spoustě druhů oblečení a dostává se do šatníku normálních lidí. Australské it girls ho ale ukázaly v jeho nejlepším světle – třeba na trendy midi sukních.

Žena v khaki lesklé midi sukni se šedým svetrem a černou crossbody kabelkou. Módní žena v kompletu topu a dlouhé sukně ve světlé barvě se slaměnou kabelkou. Dvě blonďaté ženy v tmavých maxišatech.

Světlé odstíny

Druhým trendem, který nešlo přehlédnout, bylo tíhnutí ke světlým tónům. Jindy bývají ulice před přehlídkami Fashion Weeku plné all black outfitů, tentokrát se ulice Sydney zaplnily spíše bílou, slonovou kostí, tělovou a béžovou. Výjimkou zdaleka nebyly ani jednobarevné outfity právě ze světlých tónů. Australanky nám ukázaly, jak na to. Tolik světlého oblečení pohromadě totiž snad ještě nikdy nevypadalo lépe!

Módní ženy oblečené ve světlých barvách v Sydney.
Zdroj fotografií: vogue.com

Leave a Reply