PRAKTICKÉ A STYLOVÉ SOUČASNĚ – POZNEJTE VELKÉ KABELKY TOUS

Malé kabelky bývají roztomilé a velmi rozmanité. U velkých kabelek jednoznačně vítězí jejich praktičnost. Díky velkému objemu se do nich vejde vše od počítače, knih, složek do práce, až po oblečení na jógu, nákup a kosmetickou taštičku. To však neznamená, že nemohou následovat poslední trendy a vypadat elegantně. Pojďte společně s námi proniknout do světa kabelek Tous, které spojují praktičnost i styl.

Tradice jako záruka kvality

Tous Jewelry je primárně značkou šperků založenou už téměř před sto lety – roku 1920 ve španělském městě Manresa. Za tu dobu se stala celosvětově známou značkou šperků, které jsou považovány za luxusní a vynikají exkluzivním designem, který byste u jiných značek jen těžko hledali. Tous si možná spojujete s jeho typickým medvídkem, který se stal symbolem celé společnosti. Ten přitom vznikl až v roce 1985. Díky svému globálnímu úspěchu se značka rozhodla na začátku nového milénia přidat také parfémy a módní doplňky včetně kabelek. Kabelky Tous tvoří převážně z pravé hovězí kůže. Ta slibuje kvalitní zpracování a dlouhou životnost.

Jedinečné designy

Kromě psaníček a crossbody kabelek najdete v sortimentu Tous i kabelky velké, které oceníte především při běžných pracovních hektických dnech, kdy s sebou prostě musíte nosit celou řadu věcí. A na ně bohužel drobná kabelka nepostačí. Tous nám dokazuje, že ani velké kabelky nemusejí být neforemné a obyčejné. Své modely velkých kabelek designuje stejně pečlivě jako kabelky malé, a díky tomu se vyznačují vytříbeným vzhledem, který je dotažený do nejmenších detailů. Stejně tomu je i u jejich šperků. Mezi nejzajímavější modely velkých kabelek patří třeba nový model v shopper tvaru Kaos Shock. Kabelka je vyrobená z vinylu, který tvoří velmi zajímavý efekt. Kabelka sama o sobě je průhledná, proto Tous doporučuje do ní dokoupit také vnitřní kapsu. Tu nabízí v několika provedeních.

Kabelky pro každou ženu

Velké kabelky Tous najdete v několika designech a jistě si díky širokému sortimentu dokážete vybrat přesně takovou, o které sníte. Jedno však všechny modely spojuje – každý z nich má vlastní unikátní design, který si ale vždy drží elegantní vzhled. Velké kabelky Tous se hodí pro mladé dívky, které s nimi doplní městský styl paper bag kalhot a bavlněných triček. Ocení je i manažerky, které oblékají pouzdrové šaty a lodičky. Určené jsou rovněž pro starší dámy, které preferují decentní kostýmky a pohodlí.

Značka Tous má v České republice dvanáct kamenných prodejen, přičemž sedm z nich najdete v Praze, dvě v Plzni, další dvě v Ostravě a jednu v Brně. Zároveň provozuje český e-shop, na kterém najdete kompletní sortiment nejen velkých (malých a středních) kabelek, ale i dalších doplňků a šperků. Prohlížet, čerpat inspiraci a nakupovat můžete i přes mobilní aplikaci!

Všechny kabelky najdete na touscesko.cz
» PROMOTION «

Leave a Reply