PŘIJMĚTE SAKO A KRAŤASY ZA SVŮJ PODZIMNÍ OFFICE DRESS CODE

Kalhotové kostýmky a saka s pouzdrovými sukněmi nechť jsou passé. Minimálně na letošní sezónu. Sako teď patří k šortkám. Nový druh kancelářského dress codu už čeká, až mu propadnete i vy.

blondýny v saku a kraťasech, růžová, béžová, kodaňský týden módy

Přechod mezi létem a podzimem

Ještě než se ochladí na zimní kabát a rolákové svetry, přichází vhodný čas na trend, který se hlásí o vaši pozornost. V době, kdy přes noc teploty klesají k nule a přes den se otepluje ke dvaceti stupňům, sahá otázka vymyslet ten správný outfit do kanceláře na úroveň hlavolamu. Naše řešení zní šortkový kostýmek. Ten se postará o to, že váš podzimní office šatník nebude nudný a předvídatelný. Oproti tradičním kostýmkům dovoluje více nápaditosti a hravosti. Nenosí se jen s bílou a světle růžovou košilí, můžete k němu obléknout obyčejné basic triko a přitom bude jasné, že jste formální předpisy braly v úvahu.

Jak na jeho oblékání, nejlépe napoví fotky streetových outfitů třeba z kodaňského týdne módy, kde ho módní it girls spojily s daddy sneakers. S jehlovými podpatky a šifónovou halenkou v něm na druhou stranu podpoříte maximum formálnosti. Zvednete ruku raději pro jemný proužek, nebo trendy béžovou?

Zdroje fotografií: fashionista.com , pinterest.com

Leave a Reply