PŘIPRAVTE SVŮJ ŠATNÍK NA AFRICKÝ POLIBEK

Letní kolekci e-shopu Answear African Kiss prosvítilo slunce a osvěžil ji pouštní vítr. Teď míří přímo za námi, aby nás políbila kousky exotiky a vnesla do našich skříní tradiční africký módní styl.

Žena v khaki košilových šatech sedící na zápraží starého domu u modrých dveří se semišovou kanárkově žlutou velkou kabelkou.

Šaty na všechny způsoby

Největším tahákem kolekce African Kiss od Answear jsou bezpochyby šaty. Ty jsou plné do módy se vracejících zvířecích vzorů. Zebří pruhy, leopardí skvrny, hadí kůže. To vše v paletách pestrobarevné Afriky: horký pouštní písek, modrá obloha, sluncem spálená zem a živá oáza. Zní to jako ráj? No ještě aby ne. Tahle kolekce je jako stvořená na to, abyste ji rovnou po objednání zabalili do kufrů a nasedli na letadlo. Nezáleží už, jestli se v šatech v košilovém typu a pouštní béžové budete procházet kolem jezera v Rakousku, okolo egyptských pyramid nebo po pláži v Itálii.

Ratanové kulaté kabelky a espadrilky

Kolekce, která čítá stovky kusů, samozřejmě neopomíjí ani doplňky. Co chybí v letním šatníku vám? Trendy kulatá ratanová či slaměná kabelka, zajímavé espadrilky nebo pantoflíčky? African Kiss myslí na všechny příležitosti, takže jistě nebude problém vybrat si kousky do města i k moři. A vybírat se vám tentokrát bude ještě o něco lépe. Ve spolupráci s Answear jsme si totiž pro vás připravili soutěž o voucher na 1000 korun. To už stojí za to zvážit, no ne?


SOUTĚŽ UKONČENA

SPECIÁLNÍ SOUTĚŽ O VOUCHER V HODNOTĚ 1000 KČ NA NÁKUP NOVÉ KOLEKCE AFRICAN KISS

Jak se zúčastnit? Stačí, když si na Answear.cz vyberete svůj vysněný kousek z African Kiss kolekce a napíšete nám ho do komentáře pod soutěžním příspěvkem na Facebooku. Nezapomeňte také dát To se mi libí na facebookové stránce Design Avenue. Jinak Vás bohužel do soutěže zařadit nemůžeme.

Soutěž trvá od neděle 2. června 2019 do neděle 9. června 2019. Výherce bude vybrán náhodně v pondělí 10. června a vyhlášen pod soutěžním příspěvkem na Facebooku Design Avenue.


Zdroj fotografií: answear.cz

Leave a Reply