DODEJTE PRACOVNÍMU OUTFITU PARTY GLAM

Pořídila jste si na silvestrovskou párty novou třpytivou kabelku nebo flitrovanou minisukni? A teď tak trochu litujete, protože do nejbližší další oslavy zbývá minimálně několik měsíců? Nemusíte. Ukážeme vám, že i párty kousky jdou nosit celoročně. A dokonce i do kanceláře.

jak nosit party outfit do kanceláře (5)

Metalická kabelka

Ať stříbrná nebo růžová s jednorožčími odlesky, metalická kabelka do kanceláře rozhodně patří. Až na výjimku několika mála povolání, kde by v přísném dress codu byla jako pěst na oko, se ji nebojte zapojit do svého pracovního šatníku. Když ji vezmete k all black outfitu máte zaručeno, že nic nezkazíte. Kancelář, nekancelář.

jak nosit party outfit do kanceláře (3)

Flitry

Flitrované minišaty se do kanceláře už na první pohled nehodí. I tak je tam ale dokážeme propašovat. Vezměte k nim silné černé punčocháče, oversized svetr a kotníkové kozačky. Bude vám teplo, budete chic a flitry rozhodně nikoho nepobouří. Ale za blbou náladu šéfky neručíme.

jak nosit party outfit do kanceláře (2)

Objemná sukně

Visí vám ve skříni bohatá tylová sukně, kterou nemáte kam vytáhnout? Vezměte ji na výlet do práce. S obepnutým rolákem a tenkým páskem bude vypadat skvěle. Nezapomeňte ji doplnit o podpatky nebo na jaře o tenisky (tedy pokud jsou ve vašem zaměstnání přípustné).

jak nosit party outfit do kanceláře (4)

Zdroj fotografií: pinterest.com