DOSPĚLÝ MUŽ BY MĚL MÍT PÁNSKOU TAŠKU. VYBERTE TU SPRÁVNOU

Roky, kdy muž s sebou nemusí nosit žádné věci a kdy případně postačí batoh, končí s posledními studentskými léty. Do práce už se pro pány hodí jako doplněk spíše pánská taška. Při výběru myslete zejména na to, kolik toho s sebou musíte vzít. Pak už si jen vyberte podle toho, jaká se vám líbí.

Když stačí pár drobností

Pokud vám bohatě stačí telefon, peněženka, klíče, malá svačina a máte na celý den vystaráno, hodí se pro vás menší taška přes rameno. Díky takové praktické tašce se zbavíte nutnosti nosit věci po kapsách a také jejich neustálého hledání. Protože kdo by si pamatoval, kam si zrovna dnes dal klíče, že? Zároveň se při výběru kožené tašky můžete spolehnout na to, že budete vypadat upraveněji. U dospělých mužů už se jednoduše nehodí, aby chodili s nezbytnostmi po kapsách.

Když se neobejdete bez notebooku

Patříte-li mezi muže, kteří ke své práci neodmyslitelně potřebují notebook a často se s ním přemisťujete, potom je pro vás téměř nutností mít kvalitní tašku na notebook. Jednak není možné notebook jen tak přenášet v ruce a vystavovat ho nebezpečí odření nebo vyklouznutí na zem a jednak vám správná taška přidá na eleganci. Pomůže vám budovat dojem moderního stylového muže. Výběr je tak široký, že je téměř jisté, že tu svou ideální tašku na notebook nebudete mít problém najít. Při rozmýšlení nad správnou volbou určitě vezměte v úvahu, zda je vám příjemnější notebook nosit v ruce, nebo ruce potřebujete mít volné a vaše ideální taška by měla jít přehodit přes rameno.

Věnujte pozornost tomu, že…

Ať už přemýšlíte nad menší pánskou taškou, nebo taškou na notebook, v obou případech se věnujte vhodnému výběru barvy a materiálu. Kůže se obecně hodí k elegantnímu stylu, ale neurazíte s ní ani k džínám a teniskám. Zato textilní taška k obleku rozhodně nepatří. Pokud byste rádi koupili model vhodný pro oba styly, volte kůži. Za vyšší cenu dostanete univerzální produkt s delší životností. Z barev symbolizuje černá jistotu, ale nosíte-li hodně hnědé a tmavě modré, potom se vám může hodit i taška hnědá.

Zdroj fotografií: baag.cz
ADVERTORIAL

Leave a Reply