IDEÁLNÍ KALHOTY NA LÉTO? ŠIROKÉ A VZDUŠNÉ

Taky jste si v průběhu karantény zvykli především na pohodlí v podobě vytahaných triček a mikin? Ani v létě se ho nemusíte vzdát! Přichází doba lehkých šatiček, sukní, šortek ale také vzdušných kalhot, které na sobě ani neucítíte. Získá si tenhle trend i vás?

Se stoupajícími teplotami pomalu přicházíme na to, že upnuté džíny nejsou to pravé! Naštěstí na sebe letní trendy nenechali dlouho čekat a přinesli nám skvělou odlehčenou variantu v podobě širokých kalhot, které se hodí jak na romantickou procházku, večeři s přáteli tak i do kanceláře.

S jednoduchou halenkou

Úplně nejzákladnější a nejuniverzálnější outfit, který můžete s širokými kalhotami vytvořit je kombinace jednobarevných kalhot s bílou jednoduchou halenkou nebo tílkem. Tuhle variantu můžete ozvláštnit výraznou kabelkou nebo podpatky a nebo zanechat v minimalistické verzi. 

V ladícím setu

Široké kalhoty můžete také doplnit stejně barevným topem a vytvořit tak efekt elegantního overalu. Outfit ozvláštněte vhodnými doplňky v podobě slunečních brýlí a drobných řetízků nebo náušnic. K dokonalosti ho dotáhnete promyšleným líčením.

K létu patří barvy

Kdy jindy se odvázat než právě v létě? Při výběru kalhot se nebojte sáhnout po barevné variantě s výrazným potiskem. Slunečné dni budou barvám i vám svědčit. Pro dotvoření outfitu zvolte jednoduchou halenku v barvě potisku nebo zůstaňte u bíle klasiky. Nebojte se však ani experimentů! V létě je vše dovoleno.

Leave a Reply