J.CREW SVĚTOVÁ ZNAČKA KTEROU SI MŮŽETE DOVOLIT

J.Crew nás pravidelně zásobuje novými lookbooky, které vypadají tak skvěle a tak nositelně! Jenže je to high-end značka – luxus, na který většina z nás nemá. Ne. Pokud žijete v tomto omylu, dovolte, abychom vás z něj vyvedli. Šaty, kabelku i kabát J.Crew si totiž můžete dovolit. A možná budete překvapena, jak snadno!

j. crew značka kterou si můžete dovolit (2)

Byť se módní dům J.Crew svým přístupem, stylem a komunikací může zdát jako mladý, není tomu tak. Založen byl už v roce 1947. Pravidelně několikrát ročně představuje lookbooky celé řady modelů, které potenciálním zákaznicím ukazují, jak kousky nové kolekce nosit. Také v lookbooku pro podzimní sezónu 2018 se již tradičně promítá ležérnost a dostupnost značky. Tu najdeme hned v několika ohledech.

  1. J.Crew se nezabývá tvorbou haute couture ani high-end produktů, které byste do kanceláře oblékla jen těžko.
  2. Módní dům cílí na velmi široké spektrum žen. Jeho módu mohou pravidelně oblékat mladé dívky, stejně jako šedesátnice.
  3. Móda dýchá univerzálností a nadčasovostí. Střihy se drží konfekčních mezí, takže můžete oblečení bez problémů nosit na nákupy, na posezení s kamarádkou i do práce.

A teď k cenám

Ze všeho nejvíce vás ale pravděpodobně zajímá dostupnost cenová. Zaměřili jsme se na ceny dámského sortimentu J.Crew napříč různými kategoriemi a byli jsme příjemně překvapení. Elegantní dámské halenky s dlouhým rukávem ze saténu nabízí značka za zhruba tři tisíce korun, saka a blazery do poloviny stehen za čtyři tisíce, zimní kabáty okolo šesti až deseti tisíc. Propracované delší šaty u J.Crew seženete už od dvou tisíc, za džíny zaplatíte okolo třech a půl.

Stále je to pro vás docela drahé?

Když porovnáte průměrně drahou konfekci z módních řetězců a běžné kousky od J.Crew zjistíte, že si na nich připlatíte zhruba jednou tolik. To jsme se ale ovšem ještě nezmínili o tom, kolik móda J.Crew stojí ve slevách!

Pokud má někdo opravdu štědré výprodeje, za jejichž super výhodnost se zaručíme, je to J.Crew. Aktuální ceny? Jednodílné plavky po sezóně za necelé čtyři stovky, bavlněné delší triko 170 korun, denimové kraťásky devět set a za šaty zaplatíte okolo 500 až 1 500 korun. A to už je v mnoha případech i daleko levnější než řetězcová móda.

J.Crew doručuje z oficiálního e-shopu rovnou do České republiky a ceny zboží jsou automaticky přepočteny na české koruny. Jen myslete na to, že mohou být počítány poplatky a pokud byste dělala větší objednávku, pak se asi také nevyhnete platbě DPH.

PS: A ve výprodejích bývá většina velikostí.

» Přečtěte si také Kolik doopravdy stojí oblečení a doplňky světových značek?

j. crew značka kterou si můžete dovolit (1)

Zdroj fotografií: Jcrew.com