JAK SE NOSÍ ZVÍŘECÍ VZORY?

Plíží se pomalu, trochu se maskují, však je jim to blízké! Zvířecí vzory se opět dostávají do módy a tím pádem také do našich šatníků. Jenže jaké kousky si koupit, aby si vás kolemjdoucí nepletli s maškarou a jak je kombinovat, abyste zůstala šik a svá?

Doplňky jako první krok

Tradiční cestou, kterou lze řadu módních trendů ozkoušet, jestli vám budou slušet a budou vás bavit, jsou doplňky. Zamilovala jste se do vzoru zebry a nevíte, jestli maxišaty nebudou už příliš? Otestujte si nejdříve, jestli se vám vzor opravdu líbí a máte ho jak kombinovat. K tomu pomůže drobný doplněk – třeba malá crossbody kabelka. Kabelka se zvířecím vzorem potěší také ženy, které preferují jednobarevné oblečení, nebo mají pocit, že si takto výrazné vzory nemohou dovolit. Leopardí, levhartí a tygří vzory najdete nejčastěji v hnědo-černém provedení. Takovým vzorům sluší propojení s khaki, bílou, černou nebo béžovou.

Sandály Dorothy Perkins 599 Kč | Zelené šaty Dorothy Perkins 649 Kč | Gepardí kabelka Dorothy Perkins 399 Kč

Statement piece

Angličtina má pro tento typ outfitu signifikantní pojmenování – statement piece. Označuje tím část outfitu, která je nejvýraznější, nejluxusnější a jednoduše nepřehlédnutelná. Je to ta část, která vás zaujme jako první a je od prvního pohledu jasné, že to tak i mělo být. Do takové hlavní role můžete obsadit právě kousek se zvířecím vzorem. Za nás by to byly například tyto maxi šaty s dlouhým rukávem. Hodí se pro mladé ženy, stejně jako pro starší dámy. Doplňte je třeba trendy slaměnou kabelku (ať už je vám dvacet nebo sedmdesát) a černými koženými sandálkami.

Sandály Selected Femme 2 799 Kč | Šaty Dorothy Perkins 1 249 Kč | Kabelka Nobo 1 099 Kč

City girl

V outfitu podobném tomu, který jsme pro vás vytvořili my, toho bude hodně jasného. Třeba, že přesně víte, co je trendy. Že jste jednoduše holka, která si uvědomuje, co jí sluší. Umí obléknout módní výstřelky ale tak, že na ní vypadají dobře. V kombinaci volné sukně ke kolenům se vzorem zebry, bílých Conversek a saténového topu s krajkou můžete vyrazit hned teď. Kamkoli. Budete mít pohodlný a slušivý outfit v jednom. Nechte je přemýšlet a žárlit nad tím, jak to děláte, že vypadáte tak skvěle!

Batoh Answear 439 Kč | Tílko Only 549 Kč | Sukně Answear 749 Kč | Tenisky Converse 1 899 Kč
Zdroj fotografií: zoot.cz, answear.cz, pinterest.com