KABELKA, BEZ KTERÉ SI MÓDNÍ SVĚT NEDOKÁŽE PŘEDSTAVIT PODZIM 2019

Pochází z dílny módního domu Bottega Veneta. Je formální i neformální zároveň. Je pro mladé i pro ty o něco méně. Má nápad, vkus a dokonce bude (snad) i praktická. Těžko říct, zda ji seženete v jakékoli lepší či horší a hlavně levnější napodobenině. Zatím se zdá, že je jen jedna. Stojí 2 400 dolarů. The Pouch.

Když se na ni poprvé podíváte, možná vám také připomene načechraný obláček na obloze. Takový dojem vytváří přehyby jemné telecí kůže, které zaobalují pevný rám na zavírání. Žádné ostré hrany, žádný pevný tvar, jen měkká jemná kůže zpracovaná jedním z ikonických italských módních domů přímo v Itálii.

Jeden z prvních návrhů kreativního ředitele Daniela Lee. The Pouch je oversized psaníčko vyrobené z měkkých záhybů telecí kůže. Novinka reflektuje dědictví řemeslné práce Bottega Veneta s jemným moderním přístupem.

– Bottega Veneta

Po sledování streetové módy na Haute Couture Fashion Weeku je zřejmé, že novinka Bottega Veneta se pravděpodobně stává It kabelkou nadcházejícího podzimu. Kouzlo The Pouch spočívá v nadčasovosti a naprosté jednoduchosti. Žádné zdobení, loga ani viditelné zapínání, jen kvalitní kůže v odstínech od béžové, přes tyrkysovou, k burgundy a hnědé. Nebo také ve vzoru hadí kůže. Kabelku je možné přidat k čemukoli, co máte právě na sobě. Bude fugnovat s večerními šaty, pánským sakem a mom jeans, paper back šortkami. Zapůsobí ve spojení s ostrými jehlami, ugly sneakers i s lakovanými lodičkami. Kus, který nevyjde z módy. Tak proto bude The Pouch It bag podzimu 2019.

Zdroj fotografií: viennawedekid.com, vogue.co.uk

Leave a Reply