KVĚTOVANÉ MAXIŠATY JSOU TÍM, V ČEM ODCHODÍTE ZBYLÉ LETNÍ DNY

Na světě (a na internetu) existují šaty, které připomínají louku v plném květu. Kopretiny, zvonky, kopřivy, šeřík, růže, levandule, orchideje i tropické a extravagantní květy, ke kterým si nikdy v životě nepřivoníte. Šaty plné letní nálady a barev. Ušité z příjemných vzdušných materiálů a ve střizích, které přidají na ženskosti, ale neuberou na pohodlí.

Zveme vás na procházku po jedné velké botanické zahradě. Tolik druhů květin a jejich odstínů snad ani nespočítáte. Všechny je spojuje jedno – jsou fiktivní. Ta dobrá zpráva? Můžete si je díky tomu obléknout na sebe. Příjemná bavlna na šatech s tenkými špagátovými ramínky se hodí na běžné denní nošení. Splývavý šifón s volány zvládne podvečerní garden party i obchodní schůzku.

Missguided 1 557 Kč | New Look 1 037 Kč | VILA 1 557 Kč

Při výběru šatů až na zem nezapomeňte na svou výšku a u vybraného modelu si přečtěte celkovou délku, ať nejste po rozbalení balíčku zklamaní. Pokud jste vyšší a nevadí vám, že šaty budou končit nad kotníky, potom měřit nemusíte vůbec. Ostatně midi délka nebyla nikdy více in než právě v roce 2019. Květované maxišaty vás budou těšit během léta, s radostí v nich budete vzpomínat na příjemné volné dny během léta babího a možná se dočkají svého okamžiku i na podzim spolu s koženou bundou a biker boots. Potom zase až příští jaro.

Ale už teď je jasné, že tu bude coby dup.

Sisters Point 1 557 Kč | Y.A.S. 4 134 Kč | EDITED 1 427 Kč
Zdroj fotografií: aboutyou.cz

Leave a Reply