NA PODZIM SLUNEČNÍ BRÝLE NESCHOVÁVEJTE – TOHLE JSOU 4 ŽHAVÉ TRENDY

I když sluneční paprsky nejsou na podzim a v zimě tak intenzivní, neměli byste je podceňovat. Sluníčko je níž nad obzorem a o to víc svítí přímo do očí. Kromě toho by byla škoda tento stylový doplněk odložit, zvlášť, když vládnou tyto žhavé trendy!

Můstek

Kovový můstek typický pro aviatorky se letos na módních molech i v ulicích objevoval na brýlích nejrůznějších tvarů. A to je dobrá zpráva pro všechny, kterým typický tvar pilotek nesedí. I vy můžete mít trendy brýle s můstkem, třeba kulaté!

Unisex sluneční brýle s kovovým rámem Meller, cena na VašeČočky.cz: 1 109 Kč

Transparentní obroučky

Dalším horkým trendem jsou brýle s transparentním rámem. Nosí se jak u slunenčích brýlí, tak u dioptrických. Výhodou je, že je snadno sladíte s jakýmkoli outfitem, což ocení hlavně ti, na kterých vypadají černé obroučky příliš tvrdě. Průhledný obrouček jemně podtrhne váš obličej, aniž by přebil vaše rysy. 

Unisex sluneční brýle Fossil, cena na VašeČočky.cz: 2 266 Kč
Dámské brýle s plastovým rámem Fossil, cena na VašeČočky.cz: 1 969 Kč

Mnohoúhelníky

Tvarům brýlových obroučků už se meze nekladou. Čím bláznivější, tím lepší. A čím víc úhlů, tím víc trendy. Teď totiž “frčí” mnohoúhelníky. Lichotí všem tvarům obličeje, tak je vyzkoušejte. 

Dámské brýle Marc Jacobs, cena na VašeČočky.cz: 2 222 Kč
Dámské sluneční brýle Versace Glam Medusa Shield, cena na VašeČočky.cz: 5 159 Kč

Super úzké kočky

Tento retro tvar brýlí kraloval módním přehlídkám v sezóně jaro/léto 2019 a ani na podzim je neodkládejte. Zkombinujte je s oversized kabátem, šátkem přes hlavu a budete vypadat jako šik hvězda italského filmu.

Sluneční brýle Meller v podzimních tónech, cena na VašeČočky.cz: 1 109 Kč
Dámské brýle Prada Ctawalk, cena na VašeČočky.cz: 6 732 Kč

Až 1000 modelů slunečních a dioptrických brýlí od základních až po těžko dostupné značky jako Fendi nebo Dior, a to za internetové ceny, tedy až o 40 % levněji než v běžných optikách, můžete koupit v nově otevřené optice VašeČočky. Pro které vyrazíte?

ADVERTORIAL

Leave a Reply