NÁRAMKY INSPIROVANÉ MOŘEM A NÁMOŘNÍKY

Signifikantní kotva, kvalitní lanko nebo pravá kůže. K tomu ty božské kombinace barev jako je tmavě modrá se zlatou nebo šedá se stříbrnou. To je Paul Hewitt. Náramky inspirované nezkrotným životem námořníků, které se hodí stejně tak na bouřlivý oceán jako na tichou pevninu.

paul hewitt náramky (2)

Pocit svobody

Pro šperky německé značky Paul Hewitt je symbolická kotva, okolo které se vine zajímavý příběh. Kotva symbolizuje přístup k životu, Paul Hewitt razí heslo #getAnchored to things you love, které v překladu znamená, že byste se měli připoutat k věcem, které milujete. Podobně jako když námořník hodí kotvu do vody, aby zakotvil ve svém rodném přístavu. Kotva zároveň jako znak námořnického života vyvolává pocit svobody, díky které si všichni můžeme jít za svými sny.

paul hewitt náramky (3)

Námořnická tématika

Námořnická tématika srší ze značky na všechny strany. Důležité je také zmínit kvalitu, na kterou Paul Hewitt při výrobě svých šperků dbá. Na náramky používá kvalitní italskou kůži nebo pevné nylonové lanko. Kotva je vyrobena z nerezové oceli a můžete ji koupit v postříbřené či pozlacené variantě včetně možnosti růžového zlata. Stěžejním produktem jsou jednoduché a dvojité náramky. V nabídce najdete také náramky pouze v kovovém provedení, stejně jako náušnice a řetízky. Cenově se náramky pohybují okolo tisíce až patnácti set.

paul hewitt náramky (1)

Zdroj fotografií: paul-hewitt.com