NEJEN KATE UDÁVÁ STYL. ŠPANĚLSKÁ KRÁLOVNA LETZIA BY JÍ MOHLA KONKUROVAT

Letzia je manželkou současného krále Španělska Filipa VI. a z tohoto vztahu jí také přísluší titul královna. Ve svých 47 letech reprezentuje zemi se vší noblesou a stylem. Mezi preferované módní kousky patří šaty a sukně s květinovým potiskem. Její módní volba odpovídá podnebným podmínkám Španělska. To je asi hlavní rozdíl, který mezi jejím stylem a stylem Vévodkyně z Cambridge, Kate, najdeme.

Tyto dvě půvabné a charismatické ženy se vzájemnému srovnání asi nikdy neubrání. Byť převážná pozornost směřuje na anglickou vévodkyni, i španělská královna je především zahraničními médii hojně oceňovaná za vytříbený módní styl. Hlavní rozdíl v oblékání dvou vážených dam spočívá v přizpůsobování se rozdílnému počasí. Zatímco pro Vévodkyni z Cambridge je typickým kouskem vypasovaný kabát a pokrývka hlavy, španělská královna se nejčastěji ukazuje v lehkých květovaných šatech.

Květy

Květy tvoří neodmyslitelnou součást jejího šatníku a perfektně jí sluší. Výběr květinových motivů je jistě pečlivý. Letzia obléká moderní květy, spíše jemnější a drobnější v trendy barevném ladění. Byť šaty bývají z lehkých splývavých látek, mívají současně dlouhé rukávy, které jsou vzhledem k postavení španělské královny bezpečnou volbou.

Královská elegance

Při pohledu na celočerný komplet byste možná ani nehádali, že se díváme na španělskou královnu. Možná spíše na manažerku. V tmavě modrých šatech pouzdrového střihu zdobených velkým květem už však o aristokratické inspiraci nemůže být pochyb. A šedé šaty s překládaným výstřihem a áčkově střiženou sukní pod kolena? Jako by si je Letzia Španělská vypůjčila rovnou z Kensingtonského paláce.

Formálnost

Pohled na tyrkysové šaty pošité zlatou korálkovou výšivkou nám na okamžik pozastavil dech. Letzia v nich vypadá ohromně a jistě bychom jí typli minimálně o deset let méně. Své dělá i perfektně opálená pokožka ze španělského sluníčka a vypracované paže. Bílé šaty a čelenka tvořily outfit právě při návštěvě britského královského dvora, kam španělská královna očividně přesně věděla, co si vybrat.

Zdroj fotografií: pinterest.com

Leave a Reply