3 STYLOVÍ MUŽI, KTEŘÍ SI ZASLOUŽÍ VÁŠ FOLLOW NA INSTAGRAMU

Kolik mužů sledujete na Instagramu? Kolik z toho (ne)znáte? Kolik z nich má opravdu styl? Ať už zní odpovědi jakkoli, přinášíme tři tipy, koho najít na Instagramu a začít sledovat. Všichni tři jsou muži. A všichni mají styl. Pochopitelně.

jaké muže sledovat na instagramu influenceři (1)

He Spoke Style @hespokestyle

Bývalý profesionální závodník na kolech a později muzikant Brian Sacawa vytvořil web He Spoke Style, kde začal informovat o pánském stylu, dělit se o rady a inspirovat druhé. Brzy si získal velký úspěch a dnes vedle vlastního blogu a youtube kanálu disponuje také velmi úspěšným Instagramovým profilem. Ten sleduje více jak 186 tisíc lidí, přibližný průměrný počet likeů na jednom příspěvku je okolo 1 500. Sdílí na něm nejen oblečení, ale také detaily patřící k mužskému životu – kvalitní alkohol, doutníky i knihy.

Desktop.jpg

Matthew Zorpas @matthewzorpas

Londýnský kreativní konzultant rozhodně ví, jak na svou práci. Minimálně osobní profil na Instagramu se mu s více jak 190 tisíci sledujícími očividně daří. Přibližný průměrný počet srdíček na jedné fotce se dokonce pohybuje okolo dvou a půl tisíc, což je zajímavý poměr vzhledem k počtu sledujících. Na Instagramu Matthew sdílí své cesty i běžné dny, na kterých nikdy nezapomene na stylový outfit.

Desktop.jpg

Galla @iamgalla

Sympaťák tvořící pod nickem I am galla už na Instagramu nasbíral dva milióny sledujících. Abychom měli čísla kompletní, jeho počet likeů na jedné fotce se různí mezi 30 až 100 tisíci. Typické jsou por něj tmavší fotografie se zvýrazněným kontrastem, elegantní gentlemanský styl a upravená tvář zarostlá vousy. Jeho fotky vás budou bavit i proto, že tráví život cestami po celé zeměkouli a každých pár dní přidává fotky z jiného koutu.

jaké muže sledovat na instagramu influenceři (4)

Data k 31.12.2018
Zdroj fotografií: Instagramové účty He Spoke Style, Matthew Zorpas a Galla