PLAVKY MŮŽETE NOSIT I JINAM NEŽ NA PLÁŽ

Koupili jste si nádherné plavky, ale mrzí Vás, že je není možné nosit jinam než k moři a bazénu? Navíc to léto zatím v Česku nějak pokulhává… Máme pro vás několik variant, které vám ukážou, že plavky se dají nosit i mimo vodu. Vyjít v nich klidně můžete do města. Jen je třeba vědět, jak na to. A v jakých!

S džínami i v chladnějších dnech

Jednodílné plavky vám mohou posloužit podobně jako bavlněné body. Hodí se do džínů a k přehozu v boho stylu. Vaší kreativitě však nikdo neklade žádné překážky. Pokud se nebojíte v monokinách vyrazit i na podzim spolu s kabátem, jděte do toho! Pamatujte, že pokud byste rádi oblékli plavky a džíny dohromady, vždy uděláte lépe, sáhnete-li po jednodílném modelu.

Přečtěte si také Zamilujte se do boho chic

Maxisukně s bikinovým vrškem

Maxisukně do pasu se hodí téměř k jakémukoli střihu bikinového vršku. Nejlépe bude působit s bandeau střihem nebo s podprsenkou na širších ramínkách. Myslete na to, že pokud nosíte horní díl ve střihu běžného spodního prádla, spolu se sukní nebo kalhotami by mohl působit jako opravdová podprsenka, nikoli jako plavky. Na pláži to asi tolik nevadí, v ulicích města by se však mohlo jednat o nepříjemné faux pas. Ve spojení plavkového vršku a rozevláté maxisukně vám příliš velké horko nebude!

High waisted kraťasy a minisukně

Povolenou kombinaci prezentuje také spojení s džínovou minisukní nebo high waisted kraťasy. I v tomto případě budou nejlépe vypadat jednodílné plavky. Doplňte je ještě o tenisky a džínovou bundu a máte skvělý outfit na večerní posezení na zahrádce, až se budete vracet z celodenního koupání.

Zdroj fotografií: pinterest.com

Leave a Reply